Simpsons - Bart vs the Space Mutants, The
Simpsons - Bart vs the Space Mutants, The - náhled

Simpsonovi: Baronet proti Vesmírný Mutants je jeden z těch her, které byly uvolněné během Simpsonovi reklamního triku na začátku 90s. Ve

...

Dalek Attack Recenze

Recenze | Screeny


Rána, klepat. Kdo je tam? To je doktor. Doktor který? Přesně!

OK, tak to není zasvěcený žert, přece však... Já vsadil se všechny scienci fiction fanoušky vědět, kdo Dr. Kdo je. A možná, že bych přidal že ti Daleks byl nejvíce otravný, podivný dívající se a nepravděpodobných darebáků vůbec kdy! A nyní oni zaútočí na v alternativní softwarový Dalek Attack.

Předpoklad je velmi jednoduchý a snadný. Vy máte zločince který chce dobýt svět a vy, jako dobrý chlapec, muset zabránit tomu. Splést je typický Dr. Kdo osnuje. Davros zkouší změnit Zemi na Dalek výrobní planetu (ničící lidskost jak vedlejší jev). Aby mohl zastavit ho vy potřebujete aby běželi k policejní telefonní budce a cestování zpět v čase, v bodu kdy invaze začala a zabránit tomu.

Vy budete potřebovat aby bojovali mnoho Daleks a dalších nepřátel, skok a výstup skrz mnoho úrovní aby mohl nakonec uspět. Naštěstí hra má dva hráčskou volbu, tak vy můžete sehnat pomoc šetření svět. Musím varovat vás ačkoli, že nemůžete konfigurovat knoflíky tak vy uváznete hrající staré rozvržení klávesnici O/P posunující se, že vy vlevo a vpravo, Q/A posunující se vy nahoru a dolů a SPACE aby střílel.Zvuk většinou se skládá ze střílejících efektů a jara zvuku při skákání, zatímco v místě uslyšíte popuzující Dalek fráze ' EXTERMINATE ' v jejich typických vysokých hlasech.

Grafika je dost dobrá a animace je hladký, třebaže můžete chtít zpomalit DOSBOX trochu tak tam bude žádné blikání zatímco obrazovka roluje vpřed (kolem 1000 cyklů by to měl dělat).

Hra je rychlý odměřený akční platformní typ typický pro brzká devadesátá léta a vy můžete najít několik podobných her k tomuto (ale žádný s doktorem Who v hlavní roli). Myslím si jestli nejsi A specifický fanoušek sérií hra bude mít žádné zvláštní odvolání a bude jen zůstat nepovšimnutý v množství dalších podobných her éry.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Alternative Software Ltd.

Obrazek:Dalek Attack - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo