Batman - The Caped Crusader
Batman - The Caped Crusader - náhled

Toto velmi dobrá dobrodružná hra byla inspirován komickým hrdinou a ve skutečnosti se skládá z dvou málo her které jsou moc moc podobná.

...

Daemonsgate Recenze

Recenze | Screeny


Daemonsgate je shora dolů RPG udělaný Imagitec Design. Vy hrajete roli mladého hrdiny který je jediná naděje levá šetření obležený městský Tormis. To je obklopený démonickými hordami tak ten není žádný snadný úkol!

Vy začnete docela sám v "Pigge a Ballbearing" hostinci lokalizovaném ve městě. Nicméně, nový rekrut pro vaši stranu je nedaleko, tak nález je aby měl představovat žádný problém. Hra je docela snadná aby vyrazila a vy budete ponořený do hry předtím, než vy víte, že to.

Grafika jsou funkční a já jsem byl našel předlohu kování pro hru tohoto typu a věku.) vy můžete mít konverzace s mnoha ne - hráčskou znaky třebaže většinou z nich jsou generická a jen procházka kolem mapy. Šenkýřové mají sklon být víc dobře informovaný tak oni mohou být cenný informační pramen. Je tam několik menších vedlejších zápletek a vyrušení z hlavního úkolu jak vaše cesta postupy ale hra je událost hnaný tak tam není žádný přecházející úkol X před dokončením úkolové Y nejprve.

Já pobavil se končení této hry ale to byla komplikovaný špatnými návrhy v několika místech. To je zvláště pravda poslední úrovně. Deamonsgate je hra mírné potíže ale jeho docela snadný aby objevila akce požadované aby pokročily spiknutí, tak pravděpodobně vy ne- najdete sebe být přilepenou a neznalost co dělat dál. Dohromady, to je pevné dobrodružný RPG které bude držet vás rušné cestování kolem chrámů a krčmy aby mohly dokončit hledání po ruce. Jestli zabíjející démonové a šetření města udělá to pro vás, myslím si vy budete dobře doma.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Imagitec Design

Obrazek:Daemonsgate - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo