Blades of Steel
Blades of Steel - náhled

Blades Steel byl první počítačová hra hokeje co jsem kdy hrál. To bylo na C64. Já musím říct vám hned ačkoli, kterou tuto hru byla portov

...

Congo Bongo Recenze

Recenze | Screeny


Jeden z lepší znát klasiky je rozhodně staré písně ale dobrák ve jménu konžského bongo.

Vy jste průzkumník v nejhlubších nejtmavějších džunglích afrického Congoa a arcibiskup (pravděpodobně gorila) šimrá vy zatímco vy spíte. Teď my nemůžeme mít to, smíme?

A nyní jde legrační část - chytání opice a dostávání nějaké návratnosti!

To je jednoduchý typ arkády hry, kde vy potřebujete aby skočili, skákat a vyhnout se překážkám a narazit na stupeň aby mohl postupovat.

Hra může být hraný s buď klávesnicí nebo ovládací pákou a vy můžete točit zvuky zapnout a vypnout. Protože to je PC fotbalistova hra možná, že bys byla problémy běžící to (vidí technickou poznámku dole). A vy můžete dokonce hrát ve dvou hráčském horkém křesle módu!

Pro hrát hru řádně vy potřebujete aby zpomalili DOSBOX dolů k asi 300 cyklům. Aby mohla běžet tato hra vy také potřebujete nadto to uvnitř DOSBOX. Udělat to vy potřebujete aby dali to v složce která DOSBOX bude uznávat podřízená složka C:

Příklad: Udělejte složku C:\dosgames\fotbalista download a extrakční konžský bongo do fotbalistovy složky (C:\dosgames\fotbalista\congo.img). Běžte DOSBOX horský C: C:\dosgames C: Bota C:\fotbalista\congo.img


Rok vydaní: 1984

Vydali: SEGA Entertainment, Inc.

Obrazek:Congo Bongo - stáhnout

3xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo