Perfect General II
Perfect General II - náhled

Perfektní Všeobecný II je úvodní otáčecí-založená strategická hra, určený k lidem, kteří nikdy nehráli jedni předtím. To je konverze málo

...

Congo Bongo Recenze

Recenze | Screeny


Jeden z lepší znát klasiky je rozhodně staré písně ale dobrák ve jménu konžského bongo.

Vy jste průzkumník v nejhlubších nejtmavějších džunglích afrického Congoa a arcibiskup (pravděpodobně gorila) šimrá vy zatímco vy spíte. Teď my nemůžeme mít to, smíme?

A nyní jde legrační část - chytání opice a dostávání nějaké návratnosti!

To je jednoduchý typ arkády hry, kde vy potřebujete aby skočili, skákat a vyhnout se překážkám a narazit na stupeň aby mohl postupovat.

Hra může být hraný s buď klávesnicí nebo ovládací pákou a vy můžete točit zvuky zapnout a vypnout. Protože to je PC fotbalistova hra možná, že bys byla problémy běžící to (vidí technickou poznámku dole). A vy můžete dokonce hrát ve dvou hráčském horkém křesle módu!

Pro hrát hru řádně vy potřebujete aby zpomalili DOSBOX dolů k asi 300 cyklům. Aby mohla běžet tato hra vy také potřebujete nadto to uvnitř DOSBOX. Udělat to vy potřebujete aby dali to v složce která DOSBOX bude uznávat podřízená složka C:

Příklad: Udělejte složku C:\dosgames\fotbalista download a extrakční konžský bongo do fotbalistovy složky (C:\dosgames\fotbalista\congo.img). Běžte DOSBOX horský C: C:\dosgames C: Bota C:\fotbalista\congo.img


Rok vydaní: 1984

Vydali: SEGA Entertainment, Inc.

Obrazek:Congo Bongo - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo