Railroad Tycoon Deluxe
Railroad Tycoon Deluxe - náhled

Já ne- nebudu obtěžovat rčení moc o této hře protože já jsem již vysvětlil všechno v recenzi pro originálního železničního magnáta, také

...

Chips Challenge Recenze

Recenze | Screeny


Já jsem hrával tuto hru na můj první PC, a já pamatuji si, že já jsem dostal závislý velmi rychle. To bylo dané mě přítelem koho měl silný stroj a hrávalo nějaká nová vydání. Ale toto není důležitý.

Když jsem poprvé slyšel jméno, jsem myslel jsem byl si, že toto budou hra s jídlem, ale kdy já jsem hrál to, já jsem uvědomoval si , že "čipy" byl počítačový hardware. V této hře, vy vezmete kontrolu nad malým hochem který muset sbírat určitý počet kosmických počítačových čipy aby odemkl přechod k tomu, dokončit úroveň. Pro 1989, tato hra je hrozný. Nemyslete že vše, co musíte udělat je obcházet sbírání čipy. Druhé úrovně jsou tvrdé, a musíte plánovat každý krok velmi opatrný, tak vy můžete skončit úroveň. Na prvních úrovních tam jsou radech, a já navrhuji, abyste vy jste četli je.

Tam jsou monstra v rozsahu od koulí nějakým cizímvypadajícím kreaturám. Tam je šest jiné terény, a každý má své vlastní účinek na váš znak. Normální terén a bláto nepůsobí na vás, ale tam jsou také led, oheň, voda, a něco to je jako pohybující se chodník. Pro projít skrz tyto terény, vy potřebujete aby dostali zvláštní boty. Dávej pozor, abys nejde mimo "hoch", jak on vezme všechny boty vy máte. On může také být dost užitečný někdy.

Některý ze strojů jsou teleporters, vypínače, dveře, a kruhy že vy přilepíte do. Pro odemknout dveře, budete muset dostat klíč stejné barvy jak zamykací symbol na dveřích. Pro lepivé kruhy, vy musíte tlačit blok na vypínači, který udělá kruh normální. Jsem zapomněl jsem byl téměř: tam jsou bomby, také. Pro projít skrz, budete muset udělat je explodovat. Toto je dosažené tlačením blok na nich nebo aktivace objekt který bude pohybovat k nim. Tam jsou také čipy za pohybujícími se bloky. Někdy budete muset tlačit bloky do vody tak vy můžete křižovat a znovu získat váš čip.

Pokud jde o grafiku, myslím si, že oni jsou dobří pro 1989 - možná velmi dobrý. Tam je volba pro zvukové efekty, ale oni nevyužívají mého systému. Tam je zvuková kulisa která zní ohromná a která podobá se hudbě v Charlie Chaplinových filmech.

Já dám tuto hru 4, protože to bylo ohromné hry pro 1989; nicméně, navzdory monstrům a neočekávaným kouskům, to může se stát jednotvárným sbíráním čipy. To je těžké docela projít druhé úrovně a bere hodně času a trpělivost. A rovný editor byl by ohromný, ale tato hra nemá jeden.

Zkuste tuto hru, a nebudete zklamaný. To je velká legrace kdy vy nemáte co dělá.

Díky, mouse31e, za dávání této hry ke mně.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Epyx, Inc.

Obrazek:Chips Challenge - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo