Riders of Rohan
Riders of Rohan - náhled

J.R.R. Tolkienovy jezdci Rohan je hezké válečné hry, udělaný japonský videoherním obrovský Konami v roce 1991.

Jeho originalita ve

...

Central Intelligence Recenze

Recenze | Screeny


Central inteligence je hra strategie a špehování, založený na smyšleném ostrově Sao Madrigal, blízko pobřeží Brazílie, která aktuálně je provozovány zkaženou diktaturou. Toto diktatura je podporovaný čínskou vládou a, následkem toho, poškozuje U.S.A.se zájmy v regionu. Vy hrajete jak CIA šéf, úkolář s obnovením demokracie v žádném případě nezbytné.

Vy obdržíte satelitní přehled Sao Madrigal, a po několika kliknutích vy můžete vidět aktuální sklánějící se lidí v určitých oblastech, reprezentovaný modrou ( opoziční stranou, vaše strana) nebo červená strana diktatury). Vy můžete také sledovat situaci týkající se venkovských studentů, opoziční strana, rebelská skupina, vládní vězni, stejně jako seznam agentů, které vy jste ztratili na poli.

Na satelitní mapě, vy můžete zvětšit z jedné vody na čisto a vidět celý ostrovnebo zvětšit individuálním stavením, a vidět kdo žije tam, kdo je aktuálně v budově, a jaký druh materiálů je uložených tam, jestli nějakých.

Vaše nástroje obnovení demokracie zahrnují série CIA agentů, rozdělený do tří větví: Politický, propagandista, a armáda. Političtí činitelé ovládají úplatkynebo špionážnebo dalších věcí. agenti propagandy mohou být užíván pro tisknout novinové články, unést TELEVIZNÍ POŘAD a rozšiřovat doporučenínebo opustit letáky všude pro občany aby dívali se na. Vojenští lidi mohou být užíván pro zavraždit, sabotážnebo dodává zbraně k rebelové! Nicméně, hra není o jen přípravě vojenského povstání - to je o koordinačních všechnoch opozici členech aby obnovili zemi; přes propagandu, úplatky, vytáčku, atentáty, a vydírání.

Hra běží v reálném čase, a vy jen máte jisté množství času aby disponovalo diktátorem, ale vy můžete nastavit herní rychlost. Tam jsou další volby potíže vy můžete nastavit, jako je populační loajalita směrem k diktátoru.

Dohromady to je veselá zábava, immersive hra, a snadný aby hrála jakmile vy přijdete na kloub tomu (kterou bylo jediné problém já jsem měl v hraní toho). Pro provést úkon, musíte vybrat vašeho agenta, vybrat stavení chcete aby oni jdou do (na tomto velkém ostrově) pak vybrat akci chcete aby oni vykonávat, která mohou dostat zmatek v době.

Jiný než že menší záležitost, hra rozhodně má cenu hraní. To má moc hezkou grafiku, a hladká hra.

Být schopen hrát tuto hru musíte montovat CI složku jak C: řiďte v Dosbox.I.e horský c c:dosgameciThen C:Pak ci.netopýr aby spustil hru.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Ocean Software Ltd.

Obrazek:Central Intelligence - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo