Wolf
Wolf - náhled

Wolf je moc chytře udělaná zvířecí simulace. Když jsem poprvé hrál to, jsem zapůsobil na mne s množstvím úsilí návrhářové dali do hry aby

...

Caveman Ugh-Lympics Recenze

Recenze | Screeny


Zde je vydání aby slavilo úspěšný závěr 2004 olympiád. A moc zajímavé vydání z Dynamix, neotesanec Ugh - lympics je jeden z mých oblíbených dávných- denní sportovních her. Dodnes já nalézám hru moc originál a veselou zábava aby hrála.

Hra bere olympiády myšlenku a formuje to do Flintstones - esque spousty veselé zábavy a požitku. Až do šesti lidí může hrát hru - - a být připravený aby rozdrtil vaši klávesnici až do není tam nic levé.

Vy začnete hru výběrem počet hráčů, a potom každý hráč vybere si znak aby hrál si s. Tam není nic víc příjemný než sledování sebe držet klub přes hlavu jeden ze znaků, a vidět je hledící aby viděl zda vy ubijete je (číst: vyberte je) nebo ne. Když jste jednou vybraný znak, vy jdete do herního hlavního mena, kde vy musíte si vybrat mezi provozujícím praxi a začínáním skutečný fuj-lympics. Ugh - lympics jsou vytvořený ze šesti her:

Saber závod: V této hře vy vrazíte do jednoho oponenta, a cíl je aby předběhl jemu zatímco tam je - zub šavle tygra běhu za vy oba, jen čekání na jeden z vy klopýtnout. Závod je udělaný zajímavější skrz jisté překážky ve způsobu, jak které vy potřebujete aby přeskočili, a samozřejmě váš oponent, kdo tlačí vás obráceně jestli on dohání vás.

Kamarádský los: Podobný disku, v této hře vy musíte si vymýšlet vašeho kamaráda a zkusit a hodit ji až vy můžete. Já nalézám klíče k tomu, být trochu cizí a tvrdý aby zvládly v hře, ale to je vždy zábavný kdy vy vidíte její zemi příliš krátký a dát vám odsouzení.

Firemaking: Má rekordní oblíbená hra je firemaking, kde vy závodíte s oponentem aby vytvořil zuřící požár. Dva z vás sedět další k sobě navzájem a spěchat do škrabat dvě tyče společně udělat jiskry. Jednou tam být dost jiskr na dřevu, vy potřebujete úderu do toho začít oheň. To je znovu udělané obtížnější tím, že Vám dáme a váš oponent jisté množství dechu který, jestli to vybíhá, vyžaduje pár sekund zotavení aby pokračovalo. Vedle těchto, vy můžete také udeřit sebe navzájem s tyčemi; který jste mohli koupit vám nějaký časnebo dělá vás ztratit čas jestli vy slečna

Udeřte: A favorit z mých při hraní proti dalšímu člověku je udeří. V této hře vy vhazujete proti sobě navzájem držení klubů na útesu. Cíl je klubu navzájem mimo okraj útesu. Toto hra je rozčleněný na dva režimy: fáze zastrašování, a udeří fázi. Ve fázi zastrašování vy potřebujete aby bručeli, skočit a vykonávat všechny druhy zábavných postojů aby zkusily a zastrašit dalšího hráče. Toto trvá asi minutu, po který klub začíná. To je docela jednoduché jak vy nezdá se mít hodně pohyby a skutečný schopnost zdá se byla v uhýbá se vaše oponentův útoky a udeří je na odrazu.

Dino závod: Tento je dost přímý: Vy sedíte na dinosauru a závodu s oponentem. Trik je udělat dinosaurusův závod rychlejší a skok přes překážky v jeho způsobech.

Dino sklep: Já jsem byl našel tento nejtvrdší aby zvládl a vy rozhodně budete potřebovat novou klávesnici po hraní toho. To je základní hra skoku o tyči, s jedním jednoduchým rozdílem: Odměny jsou vyšší! Tam je obrovský Tyrannosaurus Rex na konci, které vy potřebujete aby přeskočili, a to je jen čekající na, že vás udělat chybu.

Vedle grafika, která byla dost dobrá pro čas, atmosféra a styl hry jsou nádherný. To je vždy snadný aby vidělo co vy děláte a tam není žádnou mýlku cokoli. Byl bych milovaný aby viděl tuto hru v plném rozsahu VGA, ačkoli, a může jen doufat udělají pokračování.

Zvuk pravděpodobně je jediné zklamání aspektu hry, třebaže to dělá držet vás informovaný o tom, co vy děláte a jak vy děláte to. Já také nikdy nezapomenu že otevření nápěvu z hry, i když to je pravděpodobně jen nostalgie mluvení.

Dohromady, tato hra je báječný dodatek k sportovnímu žánru a jsem si jist že každý člověk najde něco mít rád o tom. Vychutnávejte!


Rok vydaní: 1989

Vydali: Dynamix

Obrazek:Caveman Ugh-Lympics - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo