Command & Conquer: Red Alert
Command & Conquer: Red Alert - náhled

Firma Electronic Arts k 13. výročí vydání hry Command & Conquer: Red Alert se rozhlodla uvolnit hru jako freeware. Hra byla vyrobena v době

...

Castle Ralf Recenze

Recenze | Screeny


...Kdy zvedací most havárie do příkopu, vy můžete jen doufat tam je další cesta ven - někde za tmavým vstupem hradu. Ale ne očekávat majitele hradu Ralfa ukázat vám cestu. Dr. Bellefleur Q. Izgotcha III vynalézá fenomenální hádanky pro frustrovat a mučit nejlepší mínění, a, od hradu je jeho dílna, myriáda překážek blokují váš východ, včetně akrobatického křečka, nějakých uvězněných aligátorů, a méně-než-friendlyChihuahua. Pro uniknout z hradu Ralfa na živu, budete muset dozvědět se, jak hrad sám, a některý z Dr. Izgotcha- ovo nejúžasnější vynálezy, pracovat. Můžeš tlouct vyhlídky, aligátoři, a hádanky pro odejdou?

Uvolněný jak shareware cesta již v roce 1987 od Douga změti a Steve Vancea, hrad Ralf je standardní textové dobrodružství - známý jak interaktivní fikce - to je dobrá pro oba newbies IF a ztvrdli cestovatele stejnou měrou. Jeden věci, které udělá to vystoupit z hodně další textová dobrodružství dostupný je že vy můžete použít nabídkové rozhraní (dost inovativní v době), lokalizovaný na spodu pole, namísto obvyklého textového parseru. Toto znamená, že vy jste schopni vidět seznam použitelných sloves vždy a dává toto poněkud nevýrazné dobrodružství několik obnovujících vlastností. Další je, že tato hra uvádí základní auto-mapující systém! Vaše okolí jsou zobrazená v spodním-pravém rohu a jsou stále aktualizovaní jak vy prozkoumáte.

Hrad Ralf je základní tulák žaláře a, velkou měrou kvůli (co pokusí se o projít jak) humor a opravdu vyzývavé hádanky jednání s takovým věcmi, jako spáleným pizza, přenosné cyklotrony, a elixír lásky aligátora, je adekvátně veselá zábava. Většina hádanek jsou dost tvrdá, ale ne nefér nebo tak nějak nerozumný že vy skončíte vznik trhlinek vašich vlasů ven.

Děj není proč vy budete hrát tuto hru. To je hádanka po hádance po hádance. Já bych ne- řadil tuto hru jak interaktivní fikce. To je víc jako 1987- ovo verze problému typu který je nyní vyprodukovaný v blesku a zahrnuje málo víc než kurzorové klávesy a volné místo.

Není tam nic zvláště pohledávky o hradu Ralfovi s výjimkou-seznamového menu sloveso a auto-mapující systém, ale hádanky jsou docela veselá zábava a uspokojování kdy vy řešíte je.


Rok vydaní: 1987

Vydali: Douglas Associates

Obrazek:Castle Ralf - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo