Bumpys Arcade Fantasy
Bumpys Arcade Fantasy - náhled

Předtím než vy je hra v kterém vy dostanete unavený z bouchání, přece však vy vždy budete chtít uhodit stále více. Proč? Protože tato sta

...

Carnage Recenze

Recenze | Screeny


Rychlá vozidla, hořící pneumatiky, explozivní materiály, a hodně adrenalin - tyto všechny elementy jsou spojen v malé závodění hře nazvané krveprolití. Jste vy odvážný dost, aby zkusili vaše štěstí na závodišti?

Provedení auta je moc zmatené aby byl snadno identifikovaný - až na to, že to je rychlé. Chystejte se jdete se standardním vzorcem One autem, jak je ukázáno na obrazovce loga. Dráhy v této hře jsou ukázané ze shora dolů perspektivy. Každý stupeň si zkouší jednotlivou obrazovku, tak žádné rolovací efekty jsou potřebné, a vy můžete vidět přesně kde každý jeden z vašich oponentů je. Vaši protivníci nemusí být nejelegantnější jeden, ale oni vědí, jak řídit. Jestli jeden z nich získává příliš moc vedení - vy můžete zapomenout na vítězství. Tam je jen jeden způsob jak kvalifikovat se pro další závod: vy potřebujete být číslo jedna na dráze.

Celková úroveň potíže hry není moc vysoký, ale jeden menší chyba může vést k Vám ztrácení závodu. To může být frustrující kdy vy jste ve vedení, a vy narazíte do někoho na oku a ztratit vaši pozici. Nějaký z těchto situací mohou být vyhnuli se, jak hra nabízí nějakým ne-legálním způsobům jak dosáhnout vedoucí pozice: Vy můžete použít nitron-zrychlení aby předběhlo vaše oponentynebo umístit důl na dráze.

Tam jsou šestnáct dráhy v hře, ale já musím připouštět že já ne - jsem nedařil se vidět je všechny. Tam jsou dva druhy: klasické okruhy, a silnice obousměrná se smyčkami na každém konci. Každý druh má svůj rub i líc. Jestli dráha je klasika, auto které dostane se do vedoucí pozice po prvním klínu je nejpravděpodobněji vyhrát závod, jak on může umístit doly aby zpomalily další ovladače. Doly vyhodí po stanoveném čase, který je mnohem kratší než průměrný klín čas. Jestli vy minete vaši šanci na prvním klínu - pravděpodobně vy ne- pokročíte k další závodu. Další typ dráhy je složitější, jak auta mohou setkat se s jdoucí v jiných směrech. V tomto případě všechno se muže stát; doly a srážky by měl být vyhnuly se za každou cenu, protože nemnoho je potřebné k tomu, šoupat řidiče na vedoucím seznamu.

Mezi závody vaším autem může být upgradované s vašimi vítězstvími. Vy můžete zlepšit řízení, zrychlenínebo rychlosti. Rychlostní upgrade je znatelný, ale pokud se týče řízení upgrade, já nemám zaznamenaný žádný rozdíl v zacházení. V obchodu vy můžete také znovu-dodávat vaše doly a nitron akcii, jak tyto elementy vězí v čísle pro celý turnaj. Vy potřebujete užívat je moudře nebo platit cena.

Skoro nic může být zařízený v herních volbách. Můžete si vybrat single - nebo dva-hráče, klávesnici nebo ovládací páku, a předefinují klávesové klíče. Poslední volba není ušetřený po opouštějící hru, tak vy budete pravděpodobně resetujete klíče pokaždé když vy začnete hru, jak standard jedny (X C - směry, V urychlit) nejsou moc pohodlné.Celkové krveprolití je opravdu hezká hra, a může držet vás před monitorem - ' jen jednou další rasou ' - po nějakou dobu. Grafika jsou zřetelná a třebaže zvuky během závodu jsou nic zvláštního, oni nejsou otravní. Jestli vy nenaštvete se po několika selhání vás bude schopen soudit zda moje mnoho 4 pro tuto hru je dobře zasloužený.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Warped Minds

Obrazek:Carnage - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo