Global Domination
Global Domination - náhled

Global nadvláda je pěkný samo - vysvětlovací: Vy jste světový vůdce usilující o světovládě. Ve velkolepém projektu počítačové hry, toto o

...

Captain Dynamo Recenze

Recenze | Screeny


Kapitán dynamo bylo největší hrdina za jeho života. Teď, on je penziovaný a sny přibližně v době kdy on byl noční můra každého darebáka. Tak kdy ztřeštěně zlá Austenova dodávka génius plácačky na mouchy kradou obrovské množství drahokamů, penziovaný kapitán dynamo vidí oportunistu k znovu chránit den! Vyhrabání jeho starý kostým, on směřuje k Van plácačce na mouchy- ovo hrad k retrive kradenému zboží. Co zdál se, že být docela přímý úkol, otáčí opravdu ošklivý kdy to stává se zjevný , že zlý šílenec umístil smrtelné pasti všude po jeho domu.

Toto hra, produkovaný Codemasters v roce 1993, je klasická platformní hra, kde vy začnete na spodu jámy, a musí skočit celou cestu do vrcholu. Jakmile vy dosáhnete horní části, vy budete přepravovaný k další úrovni. Ve všech tam jsou 12 úrovních v této hře - všechny vybavený monstry a pasti aby udělaly život ubohý pro nějaký /každý /žádný penziovaný superhero. Zatímco herní začátky poněkud snadný, to náhle přeřadí rychlost, a vy najdete sebe pečlivý hodnocení každý jednotlivý krok vy vezmete. Jeden chybný krok, a vy jste topinka. Kapitán jediná supervelmoc dynama je skok vysoký, že on může užívat aby dosáhl vyšší země. On nemá žádné jiné síly vůbec, tak nemůžeš zabít nepřítele zpovzdálí. Jediný způsob jak zabít cokoli je aby skočil na vrch toho.

Ovládací prvky pro hru jsou opravdu jednoduché; vy pohybujete s kurzorovými klávesami, a skok s volným místem. Pro udělat extra skok, jednoduše vytlačí a prostor zároveň. Tam bude také prameny lokalizovaný skrz vyrovnají k pomoct vám dosáhnout vyšších základů.

Kapitán dynamo je opravdu hezký málo hry, s opravdu uspořádanou a barevnou animací a designu, spolu s plnou cathy hudbou. Všechny pracování společně přinést příjemné hraní zažije nějakému /každému /žádnému hráči. Jediná stinná stránka k hře je že nějaké části úrovní mohou být jen ztřeštěně obtížný (jako rotační nože v úrovni 2), ale jakmile vy jste rozřešili trik, vy byste neměli tak moc trápit příště, když vy zkusíte to.

Spokojené hraní!

Hra IS hratelná pod vyhrát XP, ale ne doporučený. Dělání tak způsobí hudba pro zmizet, a obrazovka může třepotat se čas od času. Pokud jde o VDMSOUND, hudba může být udělaný jestli vy posloucháte pečlivě, ale obrazovka stále bude třepotat se. Já bych doporučoval používání DOSBOX.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Codemasters Software Company Limited, The

Obrazek:Captain Dynamo - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo