World at War - Stalingrad
World at War - Stalingrad - náhled

World za války - Stalingrad

jak vy můžete si představit, očekával jsem hodně z hry s tím titul. Zvláště od bitvy v Stalingradovi j

...

SimTower - The Vertical Empire Recenze

Recenze | Screeny


Já mohu jasně pamatovat si den, který já jsem dostal tuto hru protože dostal byl to jak dar spolu se SimCity2000. Samozřejmě, já jsem vzal jeden pohled na SimTower a sedl si k hrát SimCity. Po asi dvou týdnech hrajících SimCity se žádným úspěchem já nakonec jsem sedl si k hrát SimTower čekající aby našel Sima... myšlenka táhnula se do jeho extrémů, tak já jsem byl překvapený tím, že našel SimTower tak zábava a příjemná.

V každém případě, dost vzpomínek. Cíl SimTower je aby budoval sto poschoďových věžáků naplněných kancelářemi, kondy, obchody, Restauracemi, hotel, kino a stranická hala. Vaše věž také bude potřebovat zdravotní centrum, dobrá bezpečnost, adekvátní parkování a dobrých recyklujících zařízení. Eventuální cíl je umístit katedrálu na vrcholu a vyhrát hru.

Na začátku SimTower vy jen máte volbu aby budovala kanceláře, kavárny a konda. Já bych poradil kancelářím jako nejlepší místo, kde začít jak oni přijdou s týdně nájemné a držitelé nebudou jak malicherný jak ti, kdo přesunou do vašich kond. Jestli vy vyberete si aby budovali konda držet je dobře od vašich kanceláří jak obyvatelé nebudou mít rád hluk pracovníků příchodu a jdoucí. Když jste jednou byli upgradovaný k dvouhvězdičkové věži, hotel je způsob jak pokročit. Kde kanceláře platí nájem týdnem, hotelový pokoje platí nocí tak vy uvidíte peníze vstoupit mnohem rychlejší.

Pamatujte si, že každého člověka ve vaší věži je jednotlivec s city. Jestli vy máte 1200 lidi zkoušet se dostat do 1 lidí výtahu chystají se dostat přetíženého. Naštěstí, jestli vy máte peníze, vy můžete navádíte k 8 autům výtahu v jedněch šachtě (zní nebezpečných ke mně!) který redukovat ty úrovně stresu.

O víkendu kancelářští zaměstnanci nebudou ve věži ale obchody, Restaurace a tak dále stále ještě bude otevřený tak myslet si o umístění jich blízko u přízemí, možná pod zemí. Tímto způsobem lidi přicházení ve vaší věži na v sobotu nebude muset vzít 80 poschoďový výtah jet do dostat šálek čaje.

Je tam určitý počet také náhodných jevů které může vyskytovat se, nějaké dobré, jiní ne tak dobré. Teroristé mohou zničit bombami vaši věž tak ujistit se vaši bezpečnost je přiměřený pro najít nějakou /každou /žádnou bombu. A bezpečnostní centrum je nejlepší krytí jen 6 bachorky ale bude přiměřený pro asi 15. Po tom vy budete potřebovat aby budovali více. Na jasnější strana někdy vy najdete zakopaný poklad při stavební pod zemí. Jestliže ne, jen těšit se na vaši roční návštěvu ze Santaa.

Rozhraní je docela standardní sada okna. Nic k dostat vzrušený ale to dělá práce dobře. Grafika předpokládá se, že bude víc funkční než fešný ale oni ve skutečnosti uspějí jak oba. Zvuk je ok ale tak základní že vy pravděpodobně vypnete to zanedlouho.

Zatímco hra je dobrý a moc vysoké kvality jsou tam několik věci, které oslabí hru trochu. A trojhvězdičkové hodnocení je docela jednoduché aby dostalo, ačkoli to vezme chvíli, ale čtyřhvězdičkové hodnocení bude trvat tak dlouho, že vy pravděpodobně se začnete nudit a vzdát se předtím než vy dostanete se tam. Kdy vy dostanete se do třetího lobby v podlaze 60, náhle zjistíte, že téměř je nemožné dostat výtah v tom protože oni budou všechno dosáhnout jejich maximální délky na podlaze 59. Hra má dvě rychlosti. Kdy vy otevřete hru tu bude v rychlém režimu který směšně je rychlý. Vyřadit toto pod nabídkami pro volbu parametrů a vy najdete hru nyní směšně je pomalý. Mé jediné řešení bylo vestavět normální režim a potom zapnout rychlý režim do té doby, než já jsem chtěl budovat znovu.

Tam je ještě hodně k této hře že já nemám krytý, většinou málo detailů které udělají to ještě víc příjemné. Toto hra není ten, kterou vy budete chtít hrát každodenní ale to je velká legrace a jestli vy drží se to je dobrá hra aby vrátila se ke kdy vy otrávíte se všechno ostatní.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Openbook Ltd.

Obrazek:SimTower - The Vertical Empire - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo