Conquests of Camelot - The Search for the Gra
Conquests of Camelot - The Search for the Gra - náhled

Svléknete vy dávný zhušťovací obal, otevřete vy dávný box a připravíte se na vás dávné dobrodružství! Dobytí Camelota dávají vám příležit

...

Campaign Recenze

Recenze | Screeny


Kampaň je klasická strategická hra s druhým světovým válkou nastavením. Jako generál, vy ovládáte buď spojence nebo osu a vést je skrz několik kampaní z Afriky do Ruska. Jako dobrý generál budete muset se starat o všechny aspektech válečnictví: Budete muset řídit výrobu vašich zařízení, chránit vaši leteckou základnu a poskytovat vaši vojáci dost výztuh, střeliva a paliva. Poslední, ale neposlední, budete muset ujistit se, že nepřátelského generála bude schopný dělat to samé.

Hra většinou zaměřuje se na válečnictví tanku, ale tam jsou také vzdušné a mořské jednotky, a vy budete potřebovat hodně taktické obratnosti k uspět v boji. Ne každý boj může být vyhraný naprostou silou. Budete muset užívat palebnou přehradu stejně jako dělostřelecká podpora nebo dělostřelecká palba země s vaším letectvem.Jestli vy bráníte, možná, že bys mohl uvážit ' kopání v ' vašem vojácích nebo použití minových polí.

Většinu té doby vy budete operovat taktickou mapu, která dává vám přehled terénu, vaši vojáci a ti vašeho nepřítele. Všichni vojáci jsou rozkázat v skupinách, tak nemusíte obtěžovat se sólo vůz management jak v < href=http://www.abandonia.com/hry/258/download/PanzerGeneral.htm">obrněný vůz Všeobecný. Jestli to je ještě příliš mnoho pro vás, vy můžete předat kontrolu nad jednotlivými skupinami k AI. Jednou vaše síly angažují se nepřítele, vy musíte vybrat si zda vy přejete si aby vedli bitvu sebe nebo zda chcete AI jet autem-počítat jeho výsledek. Ruční bojové rozhraní vypadá trochu jako nezmenšený minimap < href=http://www.abandonia.com/hry/378/download/příkaz&vybojuje.htm">příkaz & vybojuje, kde vy můžete přikázat vaše tanky, spolu s vzdušnými údery a dělostřeleckou podporou. Jestli to není dost akce pro vás, tam je také možnost odskakování kol od vozovky do jednoho z vašich tanků a střílení pekla z vašich nepřátel. Dej pozor kdy vy musíte ustoupit, jak každý tank levý na bojišti může být zajatý a opravený, tak je možné můžete být čelní vaše vlastní tanky v následující boji.

Možná, že vy jste zvědav proč já nemám zmíněnou zvukovou nebo grafiku doposud. Dobře, oba dva jsou jasně pod průměrem. Taktická mapa vypadá velmi vrtání a já jsem si jist, že vy budete hrát vaši vlastní hudbu namísto poslouchání herních zvuků. 3D pohled na tankovou bitvu je moc omezený, ale úvod vypadá ohromný. Rozhraní není příliš snadno pochopitelný nejdříve, ale právo-kliknutí na každou ikonu předloží nějaký text nápovědy.

Na rozhodujícím faktoru, kampaň je velmi dobrá a originální kombinace strategie a arkádových elementů, které bude nadějně nejen prosím tvrdí generálové ale příležitostní hráči také.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Empire Interactive Entertainment

Obrazek:Campaign - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo