Championship Manager
Championship Manager - náhled

V roce 1992 první verze mistrovského manažera byl uvolněný. Mistrovský manažer byl jeden z prvních větších komercialisty her v PC světě a

...

Buzz Aldrins Race into Space Recenze

Recenze | Screeny


Kdy my jsme byli málo dětí, hodně nás chtěl být astronauti a objevit nové světy. Teď je vaše šance na to dělat to.

V této hře vy jste ředitel amerického nebo ruského vesmírného programu. Vy začínáte s málo fondů, žádná technologie a málo astronautů. Váš cíl je aby byl první národ aby přistál na měsíci. Ale není to jednoduché; selhání stát se, politici jsou netrpěliví (právě jako astronauti) a vy jste odpovědný za všechno.

Hra je spíše snadno pochopitelný. Vy investujete peníze v raketách, kosmický moduly a EVA hodí se. Také, váš úkol je aby plánoval mise, ale to není tak snadný jak by sis mohlo myslelo. Ty bys prosím Kennedyůve posíláním prvního sondování do Saturnu, nebo spíše investují na bezpečnostní opatření na Apollo? Budete mít čas na to pracovat na Atlasech raketě nějaké dalšínebo pokud pojedeš vpředu a spustit to, tak Rusi nebude nejprve v prostoru? Toto jsou druhy problémů ředitel (vy) muset čelit denní.

Kdy mise začnou, vy můžete podívat se, jak oni postupují krok za krokem, z odpočtu k přistání. V každém stupni vy uvidíte pokrok v malých grafech pod zobrazovací jednotkou. Jestli vy jste šťastní, všechno jde v pořádku, ale někdy budete mít částečnou poruchu, obvykle což znamená mise bude pohroma. Kdy jedna věc jde špatně, vy můžete očekávat další problém, jako jsou zranění astronauti a tak dále Na vzácných příležitostech, mise s několika drobné problémy mohou být dokončený úspěšně, ale většinu té doby výsledek je katastrofální porucha mající za následek smrt celou posádky. Zatímco mise probíhá, vy můžete slyšet operátory a astronauti mluvení které opravdu pomáhá aby vytvořilo realistickou celkovou atmosféru.

Třebaže docela vyzývavý, zvučný Aldrinův závod do prostoru rozhodně má cenu zkoušky, protože je to velmi zábava.

Tipy:

Astronauti jsou netrpěliví a požadavek aby letěl po celou dobu; oni žijí pro to! Tak jestli vy zapomenete na jednoho člena osádky, další členové se stanou frustrovaný a opustí po nějakém čase.

Někdy vy musíte platit za údržbu stejný vodoznak (jestli vy ne- platit, to bude snížený za tuto misi). Jestli to je jen pro jednu misi, vy se setkáte s částečnou poruchou, ale mise by měla stále pokračovat jak očekávaný.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Strategic Visions, Inc.

Obrazek:Buzz Aldrins Race into Space - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo