ShadowCaster
ShadowCaster - náhled

ShadowCaster chce obalamutí Kirta, kdo je informován o jeho dědečkem že on není ve skutečnosti člověk, ale pocházel ze závodu shapeshifte

...

Brett Hull Hockey 95 Recenze

Recenze | Screeny


Brett trupový hokej 95 bylo udělané v roce 1994 radikální zábavou a publikovaný poctou pro Nintendoa, a Sega systémy. Kvůli jeho grandióznímu úspěchu tomu byl také vypuštěný pro PC v roce 1995. Prodeje PC vydání mělo za následek dvě pokračování, žádný z která odpovídal originálu.

Pro mě Brett trupový hokej 95 je jedním z nejlepších her hokeje vůbec kdy udělaný pro PC. Grafika jsou velmi dobrá, a hra-hra je fantastický.

Ale nyní pojďme mluvit o hře. Počínaje herními-zábavnými volbami, tam jsou jiný režimy aby zvolily, jako je výstava (dobrá úvod), polovina období (poloviny mistrovství), zaplněné sezóny, Play - Offs módu (jen finální část období) a v neposlední řadě, AllStar (které měl bys hrát jen když vy stane se expertem).

Vy budete překvapení animacemi a výjimečných ovládacích prvků, zvláště jestli vy máte gamepad hrát si s. Vyznačuje se přes 500 skutečná jména NHL profesionálních hráčů, díků licenci dané NHL představiteli. Každý hráč má jeho vlastní osobní schopnost bruslení, síly, agresivity, střelené přesnosti a střelené moci. Brett Hull Hockey 95 také uvádí boje, právě jako nějaké /každé /žádné skutečné hokejové utkání dělá, a s moc realistickým bojujícím modelem. Vy můžete také dívat se na opakování nejlepších her.

Až do 4 hráčů pro ofenzivu a obrannou hru mohou být vybraný, a měl bys vždy nespustit ze zřetele vaše taktiky oponenta.

Nakonec, jestli to nebylo dost, zápasy jsou komentovaní od Al Michaels, jeden z nejlepších sportovních komentátorů všech dob.

Tak, na závěr, tato hra zaslouží si nic méně než 5 lesklé hvězdy.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Accolade, Inc.

Obrazek:Brett Hull Hockey 95 - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo