Pushover
Pushover - náhled

Žádný protivník je moc rozkošný a chytrý málo hry. Vy jste mravenec, a vaše poslání je chránit Colin Curly- ovo trylkuje (lehké jídlo). C

...

Blue Max - Aces of the Great War Recenze

Recenze | Screeny


Modrá barva Max je jméno moc dobře známý k celým starším hráčům počítačové hry. To byla legendární C64 hra. Ale tato hra, modrý Max: Esa francouzských revolučních a napoleonských válek, nemá moc společného s C64 hrou (třebaže touto hrou byla portovat oba do C64 a Amigaa). Já musím připouštět že když mého přítele (kdo dostal 286 docela pár let přede mnou) pozval nade mnou hrát modrou barvu Max na jeho PC, byl zklamaný. Já jsem očekával hru já jsem znal velmi dobře, ale místo toho viděla tuto hru, kterou v době, kdy já jsem nemohl docela vyřešit. Já doháněl to mezitím (já mělo asi 15 léta aby zvykly si na to).

Jak titul navrhuje a dialogové titulek státy, vy jste vzatí zpět na den přesně francouzské revoluční a napoleonské války (světová válka 1), kde vy budete létání výběrového letadla. Teď nemohu říct, že tato hra je vynikající, ale to dělá uvádět nějaké volby který byl román v době a ještě bude ohromný dodatek k většině nové hry.

Jako první, měl bys registrovat - jak letec. Vy můžete vybrat jeden ze standardu pilotůnebo vytvořit nových. Můžete si vybrat stranu pro která letět. Vy můžete také vybrat si buď jeden hráč (jestli vy hrajete sebe) nebo dva hráče (jestli vy pozvete přítele). Hráči mohou hrát pro stejnou stranu (spolupracovat) nebo pro jiný strany (boj). Tam jsou čtyři letadla aby zvolila na každé straně.

Další, já navrhuji, že vy zkusíte cvičný mód, ve kterém nepřátelská letadla nemohou sestřelit vy tak vy můžete dostat pocit letadla, zvyknout si na ovládací prvky, a praxe přistání a dělání zabití. Vy můžete střílet na nepřítele, ale nemohou střílet zpět, a skóre není držený. Po že můžete jít do jednotlivých bojových letůnebo začít kampaň (kde budete muset dokončit jisté úkoly jako jsou letecké pumy na nepřátelských cílech). V obou případech jestli vy zemřete, vaše jméno je vyňatý aktivní pilotové seznam. Vy můžete také zkusit strategický bitvu (pravděpodobně nejvíce originální rys hry).

Vy dostanete šestiúhelníkovou mapu, kde vy berete otočení plánování úniku letadla. Po otočení je udělaný, vy dostanete se do vidět výsledek otočení v animované sekvenci. Objekt je jasný - sestřelit nepřítele! Toto mód jasně je pro lidi, kteří dávají přednost strategii psího boje - lézt na nad nepřítelem a potopit se směrem k tomu s planoucími zbraněmi!

Další ohromný význačný rys je dva-hráčský mód. Vy můžete pozvat přítele, a vy oba můžete mít cíl v hře zároveň. Vy můžete spolupracovat proti nepříteli (jestli vy oba vyberou si stejnou stranu ve válce), nebo vy můžete bojovat navzájem ve dvou jiných režimech! Vy můžete mít akční psí boj nebo mít strategický boj (to je pravděpodobně nejvíce fascinující rys hry). V každém případě, obrazovka rozštěpí v polovině, a každý hráč dostává malý pohled z kokpitu. Jestliže zvolíte boj (buď kooperativní proti počítači nebo proti sobě navzájem), možná, že bys mohl najít obrazovky poněkud malý, a to je těžké vyhotovit detail. To je nešťastné; třebaže musím říkám já jsem byl moc ohromený skutečností, že hrou která zdvihá tak málo prostoru může ovládat dva jiné létací stroje zároveň to ovlivňuje se mezi sebou (a dokonce další objekty). Ale jak jsem řekl, to je strategická bitva že já nalézám nejzajímavější. To je dobrá alternativa k stává se závratnému otáčením letadla kola a kola.

Grafika hry je také moc působivá pro čas z jeho vydání (já myslím, že to je již v roce 1990, a to nemá letitý tak rychle jak mnoho jiných her). Bohužel nemůžeš moc očekávat od zvuků.

Vy můžete také měnit zatímco ještě nastavení pilota) reality vyrovná. Vy můžete vybrat typ letadla kontroly (zda táhnutí zpět nechá tě zvednout senebo dělat vás šlo dolů - protože vy jste stlačili), počasí a větrné podmínky a jejich účinek za letu vlastnosti letadla, a vy dostanete se do zvolit twotypes zbraní. Zbraně jsou zdaleka realističtější, jak vy musíte vzít v úvahu úhel úniku kulek stejně jako pohyby obou letadel.

Jak vy začnete létání já bych měl pravděpodobně varovat vás ten vaše první priorita je aby zvýšila vaši rychlost. Jestli vaše rychlost klesne pod 40/45 vy ztratíte kontrolu nad letadlem a havárií. Můžete změnit výhledy z kokpitu (přední strany, obou stran, a záda pohled). Navíc k vašim primárním zbraním, vy také nesete nějaké bomby s vámi, které vy (jestli mise vyžaduješ to) musí shazovat jisté cíle v nepřátelském území. Já bych měl také varovat vás že když vy rozhodnete se přistát nebo jsem přinucený), měl bys zkusit a vyhnout se nepřátelskému území. Jestli vy přistanete za nepřátelskými linkami, vy se stanete válečným zajatcem a vaším jménem bude vzat mimo seznam aktivních pilotů. Tak to je výhodnější než přistane na přátelské teritorium nebo přinejmenším zkusit a nastavit letadlo dolů v neutrálním pásmu.

Dohromady to je velmi dobrá hra která nabídne vám výzvu a docela kus veselá zábava, zda hraní proti počítači nebo hraní s přítelem. To je působivá a nedoceněná hra, i když ten jistý něco (kterou já nemohu dát můj prst na) chybí. Hra, navzdory všechny jeho ctnostem, nemá docela odvolání jeden by doufalo v. To je ještě hodnotný dodatek k vašemu archivu!


Rok vydaní: 1990

Vydali: Artech Studios

Obrazek:Blue Max - Aces of the Great War - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo