Star Trek - The Next Generation - The Transin
Star Trek - The Next Generation - The Transin - náhled

Prostor, finální hranice. Toto jsou cestopisy starship ENTERPRISE a to je vaše mise do převezme velení nad vlajkovou lodí federace a bezp

...

Blockout Recenze

Recenze | Screeny


V roce 1989, hra hádanky Tetris byl moc úspěšně daný do třetího rozměru P.Z.K. Vývoj seskupí. Ve vynechaném prostupu, vy hrajete s ohledem trojrozměrné šachty v kterém vy musíte vybudovat vaše skladiště. Herní koncept je docela jednoduchý a hra relativně snadný aby učila se / dozvěděla se.

Jak v Tetris, cíl je aby kupil bloky. Delší vy hrajete, rychleji bloky budou padat. Pokaždé když vy dokončíte řadu, řada bude vymazala a bloky lhaní na vrch to sestoupí jednu úroveň. Hra skončila kdy skladiště dosahuje vrchol šachty.

Protože vynechaný prostup je trojrozměrný, ovládání bloky je víc obtížné. S vaší levou rukou vy můžete točit bloky ve třech směrech a s vaší pravou rukou vy můžete umístit bloky posunem je k požadovanému místu s kurzorovými klávesami. Stlačením prostor, vy můžete snížit bloky k spodní části šachty.

Zatímco začátečníci hrají hru s 2D částmi a výzva leží ve vzrůstající rychlosti, pokročilí hráči vyzvou sebe s komplexními trojrozměrnými kusy, které velmi zvyšují potíž. V každém případě, vynechaný prostup je moc návykový. To může být považován za vzdělávací hra, jak to velmi zlepšuje prostorové orientaci schopnosti.

Závěr:

Zkuste to. Vynechaný prostup je moc urostlý a sofistikovaný Tetris klon pro kohokoliv. Když jste jednou hraný vynechaný prostup, vy budete ignorovat Tetris.


Rok vydaní: 1989

Vydali: P.Z.Karen Co. Development Group

Obrazek:Blockout - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo