Rampage
Rampage - náhled

Who nemá sledovaný nějaký starý film hrůzy v kterém monstru (obvykle obrovská ještěrce nebo obrovská opice) zničí nějaké panoráma velkomě

...

Blackstar - Agent of Justice Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra, pro mě, je vzácný a jeden--a - kind dobrodružství se co týká příběhu, spiknutí, a téma jít. Spíše než přilepit do stejného starého znaku a poschoďového klišéés, vy hrajete roli Blackstar, rodilý Američan který zdá se být všeuměl podsvětí: část detektiv, část zločinec, část překupník drog a dokonce nádeník; ale on stále honosí se dobromyslností pod hrubý zevnějšek. Toto dobrodružství je nastavený v moderním rodilém americkém společenství, a být muž vy jste, téměř všechno vy jste jdete se podívat na z toho je jeho churavý noční život ze streetsmart, přece však poněkud tradiční, rodilá americká perspektiva.

Příběh:

Váš den vyráží ve vašem apartmá právě jako jiném. Byl tam pověsti jdoucí kolem že šlapky jsou úběžné levý a pravý. Toto netýká se vás příliš mnoho, ale kdy váš policajtský kámoš Cam opouští trochu něco pro vás, tato podivná záhada trochu příliš blízko u vrací se domů. Co je tak chladný k tomuto hernímu příběhu a znakový interakce je že to je tak skutečný a v-vaší-tváři. Spíše než stejný textový rámeček všude, vy opravdu se cítíte jako, že vy máte osobní rozhovor se znaky. Celé dialogy v hře konají se z jedinečné interview-stylu perspektivy se zajímavou sadou předmětů k zvolit; tento význačný rys stalo se málo nudný do nynějška, ale v této hře, kterou oni udávali tón a tok příběhu dokonale. Každý znak vy setkáte se s nejen koutem piklí vy, ale také dělá vás ještě víc zvědavý na Blackstar samotný. Vy můžete dostat dobrou představu jeho osobnosti, ale od znaků jen narážky a vtipu o jeho jednáních, člověk neví to nikdy přesně co on byl do před váš málo cesty končí. Toto hra má docela kus jazyk v tom, příliš (a nahotě); druhou epizodou, tato hra jde z PG-13 záhady pro R - rated thriller, tak být připravený pro nějaká překvapení skrz.

Hádanky:

Ó! DEAR LORD! Třebaže moc zajímavá řešení vzejdou z těchto, oni mohou být moc nudný a přímo bolestivý v době. Já jen mluvím o věci, které byli určen pro být hádanky; jen vyřešení kam jít nebo být další ve hra může být hádanka sám o sobě, od té doby, co máte plný přístup k většině částí města skrz hru. Většina materiálu, který vy můžete snadno řešit vlastní s malým myšlení, ale neboj se aby dostal trochu liberální s rekapitulací jestli vy cítíte trochu ve více, než vaší hlavě. Telefonní záznamník a telefonní seznam bude vaše hlavní nástroje, ale oni přidají hodně zmatku, také. Některý ze zpráv, které vy dostanete nepřijde do hry do moc později, která je druh bolesti, a nemůžeš přetočit je také, tak placená pozornost nebo držet nějaké zálohování chrání. Grafika:

Umění v této hře je jen báječný pro čas ten byl vyprodukovaný; životní prostředí mají takový ještě umělecký pohled kresby jim. Každá oblast vy jdete má své vlastní zdravý-tažený pohled v tom to opravdu vytváří ohromný smysl atmosféry. Celé město je jako jedna velká graffiti pop - art nástěnná malba. Třebaže oblasti jsou ohromné aby dívaly se na, hodně samostatné položky v hře jsou trochu hrubévypadající a tváře (zvláště ženský) jsou jen děsné v době. I když tváře jsou chudé, dobrý smysl znakového designu skrz hru stále daří se udělat to skrz. To je hanby tento série ne - nepostupovala; to by bylo báječný aby vidělo tyto znaky plně uvědomily si s více moderní grafikou.

Hudba:

Ostré MIDI skórenebo děsivý PC-SPEAKER cinkoty - vezmou váš výběr! Hra má hezkou náladu nastavovací hudbu z jednoho volba. MIDI Hudba přidává opravdu tmavé a krupičnaté prostředí skrz hru, která je opravdu připomínající sýrovitý pozdní 80- ovo kriminálních filmů dramatu. Začínající hudba z Blackstar- ovo nájemního domu je některý z nejlepších hudby já jsem slyšel. Zbytek je dobrý a očekávat remix nebo dvě hlavní koleje během jedinečných situací měly rád směrem ke konci hry. I když já mám rád MIDI materiál, PC-SPEAKER cinkot jsou co růst na mě. Na rozdíl od další hudby, reproduktorový materiál nastavuje ještě výstřední, ale lehčí vibrace s krátký, ale sladké cinkoty uslyšíte kdy vy vstoupíte do každé oblasti. Jako většina her, ačkoli, žádný hudební volba nabízí jedinečnou píseň pro každou oblast; materiál je rozprostřený trochu tenký, ale nestává se příliš otravný a tam jsou ještě mnoho míst v hře která měla jejich vlastní nápěvy. Já jen by jsem měl rád slyšet více.

Rozhraní:

Toto herní rozhraní je jen ohromný a přidává důraz k hře, příběhu, a atmosféra s opravdu chladný "myšlení" význačný rys. Pro použít to, vy kliknete na Blackstar- ovo portrét a on zavře jeho oči a sdílet jeho myšlenky s vámi; někdy tyto budou nápovědy, a jiné časy oni budou jen být zajímavé zmínky o oblasti vy jste v. Jak jsem řekl jsem dříve, cesta vy působíte společně, že NPCS je jen báječný a systém zásobování nemohlo být žádné snadno použitelné. Jeden druhého opravdu hezký význačný rys který více dobrodružství minulý a současný mohl naučil se od je myší-přílišný význačný rys. Spíše než kliknutí na každou jednotlivost vy můžete jednoduše posunete se Blackstar- ovo ruku to a on bude komentovat to. Třebaže dotyk mnoho věcí dají vám poněkud otravný "nechat to být" odpověď, tam jsou nějaké veselé žerty a komentáře které vzejít z toho, tak neboj se dotýkat se věci, které nezdá se moc důležité.

Celkově:

Jestli vy jste typ osoby která není opravdu pobavený zralým jazykem a tematiky a radši by hrály něco víc krotkému, pak rozhodně měl bys, protože tato hra jistě není pro každého. Nicméně, jestli opravdu chcete hrát originální dobrodružný titul který se koná z moc zřídka viděné perspektivy v tomto žánru (a hraní obecně), pak to je rozhodně mající cenu zkoušky a mohla jen být věc vy jste byli dívající se pro. Hra dělá má své trhliny právě jako jiný, ale říct to byl většinou udělaný jedním mužem a daří se vykonat co to dělá, udělá to přímo městské mistrovské dílo v mé knize.

Vy musíte provozovat FM.com soubor v Blackstar adresáři předtím než vy spustíte hru aby udělala zvukový kartu muzikál. Také, jestli vy běžíte tuto hru vně DOSBOX v pravidelném DOS okně, vy musíte provozovat FM.com a Blackstar.com ve stejném MS-DOS vybízet sezení. Tak základním způsobem, jen nekliknout na FM.com soubor a potom spustit Blackstar, protože to nebude neudělá cokoli; naložte oba soubory ze stejného MS-DOS okamžitého sezení. Toto platí pro mnoho trhliny.com soubory také.

Aktualizační program komentář:

Prosím všimněte si , že herní archiv obsahuje oba části sérií!


Rok vydaní: 1995

Vydali: Worwyk Software

Obrazek:Blackstar - Agent of Justice - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo