Lord of the Rings Vol. I, The
Lord of the Rings Vol. I, The - náhled

J.R.R. Tolkien je pán za mnoha nejvíc prodávaných titulů umístěných v oblasti tohoto světa. Jeho nejslavnější jsou bez pochyby skřítka a

...

Black Sect Recenze

Recenze | Screeny


V černé sektě, kterou vy hrajete roli hocha který byl pověřil oba zastavit cizí sektu která trápí město Hobdale, a obnovit hláskovat knihu v jeho majetku. Hra koná se v říkat město a jeho okolí, a má typické středověké nastavení.

Hra je z výrobců Maupiti Islandu, a i když to má podobnosti, to také má jedinečné vlastnosti z jeho vlastní. Vy máte jen tři dny aby řešily vaši situaci, a jako každé real - timové dobrodružství, lidi přijdou a jít podle hodiny. Vy máte šestnáct akcí a sedmi dalších pro položky, všechny ukázaný skrz ikony. To může chvíli trvat aby uvědomil si význam každé ikony, ale vy přijdete k rozumět jejich účelu. Jak ve všechny hrách s tolik akcí, člověk neví to nikdy jestli musíte tlačit, zvednoutnebo táhnout páku, ale to nevadí.

Rozhraní je jednoduchý. V straně lícové tam jsou, odshorě až dolů: Lankhor logo (že jestli stlačený ukazuje procento hry již dokončilo), čas, klávesa narážky (to ukáže vám trochu a dost zbytečná narážku), vybraná položka z vašeho inventáře, položek na podlaze jestli nějaký, a klávesa která showsthe akce. Na nižší části obrazovky tam je pohybová ikona, inventář, a chránit knoflík. V rohu tam je kruh s BS. To mělo ve zvyku vystoupit, a jestli to mění k obrazu trávy, to znamená, že vy jste skrytí.

Naštěstí, čas je nevalný problém dokud vy ne- obcházet příliš mnoho, a má právě ten účinek na hru.

Hra většinou se točí kolem nálezu položek a užívání jichnebo dávající jim někomu. Třebaže to pracuje většinu té doby, jestli jedny zpříčí se, že to je snadné stát se nudný a opustit hru. Potíž hry nepomáhá s tím bod. Také tam není žádný dialog: mluvení s někým ukazuje jediné nebo dvě fráze, jen aby věděly si rady s nimi. To může cítit jako vada, ale toto není ten druh hry.

Vy můžete mít jen pět položek najednou, tak můžete potřebovat aby snížili něco, a jak člověk neví tu nikdy jakou položku vy chystáte se potřebovat, že to může být trochu otravný.

Na technické straně grafika jsou dobrá, jestliže ne ohromný, a hudba a prostředí zvuky jsou dobré.

Nakonec, třebaže hra má trhliny to může být těšilo se z přinejmenším na chvíli, a má to cenu zkoušení se pokud vám líbí tohoto druhu hry.

Zatímco většina tohoto hry byla přeloženo z Francouze, nějaký části nebyly schopné aby byl změněný: úvod kredity a text nápovědy pro objekty a lokality, a v pohybovém panelu, západ je ještě označený O. Toto není oficiální anglický překlad, jak Lankhor nikdy neudělal jeden.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Lankhor

Obrazek:Black Sect - stáhnout

29xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo