Little People Main Street
Little People Main Street - náhled

Dnem a nocí! To je rozdíl podle mého mínění mezi malou lidmi hlavní třídou a předtím zhodnocenou malou lidmi farmou, která shromažďovala

...

Big Game Fishing Recenze

Recenze | Screeny


Nakonec vy máte nějakou volno práci, a nyní vy přejete si aby uvolnili se. Jak my všichni dobře víme, není žádný lepší způsob jak uvolnit se než jít na ryby, a to je přesně to, co vy už chcete něco dělat. Bohužel, vy jste nedostali mnoho peněz, tak vy budete potřebovat aby udělali nějaký na cestě aby jste mohli pokračovat ve financování váš pokojný a příjemný málo koníčka. Ověřte si, zda vy chytíte něco velký, tak vy můžete prodat to.

Hra je pevná simulace kde vy potřebujete aby šli ven na lodi, chytit rybu a potom prodat tu rybu na návratu do přístavu. Tam vy potřebujete aby koupili novému vybavení a zvláště palivu pro loď. Jestli vy jste na holičkách někde, vy jste měli nejlepší poslat S.O.S. a naděje někdo zachraňuje vás. Grafika v Big sportovní rybě jsou hezky tažená, ale tam je moc málo animace (jen na lodi kdy vy vidíte racky létání a prut záškub jestli vy zachytíte něco). Zvuky nestojí ani za řeč (většinou jen nějaká pípání při snižování linky do vody). Hra je proto nikterak mistrovské dílo, ale to je ještě docela příjemný.

Pro všechny kdo chce hrát něco jiného (ne jen rychlé výstřel-jich - up hry nebo deprimující hádanky) tato hra bude vítanou úlevu. Já navrhuji vy zkusíte to, ale čte příručku pečlivě. To není že komplikovaný, ale bez toho vy nikdy nechytíte cokoli.

Příručka předpokládá, že vy používáte ovládací páku. Klávesnice je jednoduchý použít, ale jen tak vy se ne- neztratíte: klávesa shift je užívaná namísto joystickového akčního spínače (vy ne- nedostanete žádný účinek jestli budeš pokračovat v obou Shift a povýšenec/pokles tiskl zároveň) tak uvolnit vzestupný/spodní klíč a držet změnu k snížit/zvednout linku.

Po extrahování hře měl bys provozovat RUNME.SPUSTITELNÝ SOUBOR.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Simulmondo

Obrazek:Big Game Fishing - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo