Vinyl Goddess From Mars
Vinyl Goddess From Mars - náhled

Vůbec kdy hrál Jill džungle? Jestli vy máte, cokoliv jste mysleli na to bude více nebo méně být tato recenze přímo tam. Ve skutečnosti, v

...

BattleTech - The Crescent Hawks Inception Recenze

Recenze | Screeny


Battletech - Crescent Hawk- ovo začátek (CHI) je první mnoha počítačových her nastavit v Battletech vesmíru. Založený na Battletech peru-a-papírová tabletop hra FASA, CHI nechává hráče převzít velení přes několik Battlemechs boje dalšího Battlemechs nebo pěšího pluku. Pokud bys chtěl více dovědět se o peru-a-papírové verzi, vyzkoušet toto místo. Battlemechs jsou obrovské válka-stroje až do deseti metrů vysokých že prý nemohou být zničený cokoli jiný než další Battlemech.

V hře vy hrajete Jason Youngblood, syna Jeremiáše Youngblood, šéfa bezpečnostních sil na Pacificu. Jason nedávno začal jeho trénink aby stal se Battlemech pilotem samotným a to je kde hra začíná.

CHI má dva jiné režimy hry. Jedny hraje jako-hrající hra role v reálném čase a další je otáčecí-založený bojový systém. To je stejný systém viděný v spadu, další tabletop pero-a-papírový hra portovala počítači. Hlavní část CHI hraje v reálném čase; vy užíváte klíče k šípu pohybovat kolem světa a vstoupit do stavení. Jak Jason váš okamžitý zájem je aby skončil váš pilotní trénink. Pro toto vy budete potřebovat aby vzali kurzy, řídit váš příjem investicí do cenných papírů, koupit osobní zbraň a samozřejmě následovat Battlemech lekce. Jeden bod kritiky o hře je že musel čekat předtím, než vy můžete koupit nejlepší zbraně a účastnit se více nástavbových kurzů znamená, že vy často musíte obcházet mapu dělání dočista nic. To je jen začátek hry, ačkoli. Když jste jednou dokončené vaše lekce, Pacifica je napadený, a skutečné herní starty. Vy jste jedni z mála pozůstalí po invazi, a úkol zrovnoprávnění Pacificy padá vám. Pro vykonat tento úkol několik vedlejších zápletek potřebovat být rozhodnutý, obvykle bojem ale také zkoumáním a nějakého hádanky-řešení.

Technicky, CHI je něco jiného, než div, dokonce do roku 1988 standardy. Zvuky jsou všechno, jen ne nepřítomný ale od té doby, co jediný PC-SPEAKERS jsou podporované, toto není zlá věc. Graficky, jen zbraňový-pořadí zapalování jsou dost; bohužel tyto jsou opakovaná reklama nauseam. Nabídkové ovládací prvky jsou těžkopádné (já jsem byl musel dokonce snažit se najít si cestu k vystoupit hru v měnit nastavení menu). CHI má vysokou míru zpětné kompatibility ale to je nepoužitelný dnes.

Hra běží v DOSBOX, ale zvuky, které jsou již rozptýlené, jsou pak neslyšitelný.

Teď pro verdikt: Battletech - Crescent Hawk- ovo Inception je hra která prosí včlenit Battletech bojovou hru s vyprávěním příběhů -hrající hry role. Třebaže ne celkový výpadek, tato hra prosí být všeuměl; fanoušci Battletech hry nemohou vidět závažnost zkoumání světa a řešení hádanek a lidi nový pro Battletech vesmír jsou frustrovaný mít aby bojoval ještě další bitvu kdy oni opravdu nechtějí. Dohromady, CHI zůstává hrou mající cenu hraní, zvláště pro fanoušky Battletech vesmíru, ale hra která může se stát malým vrtáním směrem ke konci.


Rok vydaní: 1988

Vydali: Westwood Studios

Obrazek:BattleTech - The Crescent Hawks Inception - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo