Dawn Patrol
Dawn Patrol - náhled

Dawn Patrol je první světová válka bojuji s leteckým simulátorem který mít vás dělání jistá dějinná poslání. Hra vystupuje jako učebnici

...

Bad Blood Recenze

Recenze | Screeny


Zlá krev je po-apokalyptický RPG systémy původu. Znovu, lidé a monstra jen nevycházet. Co dělá tuto hru trochu odlišný od většiny her tohoto typu je že vy jste na straně monster, a oni ve skutečnosti chtějí vyhnout se konfliktu.

Hra vyráží se schůzkou kreatur, v kterém oni všichni se učí / dozvědět se lidi připravují se na vykořenit co oni věří je hrozba pro společnost. Spíše než jít do války, monstra hledají víc logický přístup. To je kde vy vstoupíte.

Vy začnete výběrem aby hrál jak jeden ze tří monstra. Každý má jeho vlastní výhody a nevýhody - jako jiné třídy v další RPGS. Jakmile vy jste udělali rozhodnutí, které vy jedete do začít v nejvíce běžně užívaném nastavení na začít hru: váš dům ve vašem domovském městě.

Zlá krev bere klasický pohled z ptačí perspektivy. Co je mírně otravné, ačkoli, je že vaše hrací plocha je na TV v hře, která vezme pryč hodně možné oblasti pro viditelnost. Koncept obrazovky a láhev na pravé představování vašeho zdravotního baru je hezký, ale často jsem zjistil jsem byl, že jsem zmatený pokud jde o to kde jít od viditelné světa oblasti je jen dost velký jen vidět jak cestovat malý dům.

Ovládací prvky jsou spíše jednoduché aby učily se / dozvěděly se, a nějaké ovládací prvky rozhraní jsou uvedené na obrazovce aby pomohla vám také. Jediná obtíž je že někdy možná, že bys mohl minout zprávu hra zobrazuje, protože jednoduše posun kolem automaticky udělá to zmizet. Jiný než že, to je snadno jednoduše bojovat s kreaturami v real - time herním prostředí.

Co se týká hry a veselé zábavy jde, zlá krev zdá se, že vyrazí druh pomalý, ale po páru minut to opravdu začíná růst na vás. To je vše reálný čas, tak boj je hodně "mířit v nepříteli a útoku, útoku, útoku".

Celkově, já bych doporučoval dávání zlou krev prosí vidět zda vy máte rád to. To opravdu nevystoupí ze zástupu, ale to dělá hezký dodatek k sbírce opuštěných her a je docela veselá zábava aby hrála.


Rok vydaní: 1990

Vydali: ORIGIN Systems, Inc.

Obrazek:Bad Blood - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo