Monuments of Mars
Monuments of Mars - náhled

Monuments Marsu je CGA-BASED platformní hra uvolněný v roce 1991 od Todda Replogle skrz odzemí software, a musím připouštět , že jediný d

...

Backgammon Recenze

Recenze | Screeny


Vrhcáby je jeden z těch klasických stolních her které byly snadné učit se / dozvědět se ale obtížné aby zvládly. Hrajte proti počítač nemusel být nejlepší způsob, ale to zaručené pekelně tempa hraní proti sobě.

Pro všechny kdo nemusel by vědět, jak hrát vrhcáby, tam je směrnice zahrnutý, ale to je opravdu docela snadný a vy budete učit se / se dozvíte jak vy hrajete. Teď skutečná hra má mnoho variací které přidat k herní hloubce, ale zde tam je jen základní hra.

Tam jsou také vrhcáby in - game pravidla, která vysvětlí jak můžete hrát tuto počítačovou verzi, ale ne skutečná hra.

Toto počítačové přizpůsobování je velmi jednoduché a uvádí žádné zvuky a jen základní grafiku. Kusy, které vy pohybujete jsou reprezentovaní X a počítačoví kusy jsou sám Mezery vy můžete přesunout do jsou reprezentovaní čísly a kostky válí automaticky.

Myslím si že vše co potřebuje vědět o tomto hru. To vzhledy a celkový dojem základní jen, ale to dělá nabízet jednoduchou hru vrhcáby (a já znamenám jednoduchý, protože počítač AI není tak docela dobrý).

Ne tak docela doporučený, pokud vy si budete přát aby učili se / dozvěděli se a praktikovat základní hru.


Rok vydaní: 1986

Vydali: Green Valley Publishing

Obrazek:Backgammon - stáhnout

27xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo