Kronolog - The Nazi Paradox
Kronolog - The Nazi Paradox - náhled

Vývojáři jistě ne - nešetřili na titulu pro tuto hru, oni? Kronolog je stanovený v budoucnu, a říká příběh světa po nacistickém vítězství

...

Back to the Future Part III Recenze

Recenze | Screeny


Já jsem docela jistý vy přinejmenším jste slyšeli o zpět do budoucnosti filmy. Bohužel ne všichni z nich (část jeden chybí) byla udělaný do PC počítačové hry.

Na konci druhé části filmového doktora je přilepený do divokého západu a to jsou až Marty jít a pomoct mu. Znovu, jako se zpět do budoucnosti část II hra ne- následuje film, ale jen bere nějaké části spiknutí.

Já hádání proto první část hry nezdá se důvěrně známé.

Doktor zbavuje aby zachránil školního učitele (kdoo měl nakonec se stát láskou k jeho životu) z jisté smrti. OK, ve filmu on ušetřil ji také, ale on neměl sbíral její kalhotky na cestě, skok přes hrudi, kachnu pod tomahawky, jízda skrz údolí kde válka mezi armádou a indiáni konal se a tak dále.

Potom co vy úspěšně chráníte jí, to je Martyovo otočení pro nějakou akci. Vy dostanete se do střelnice. Hádat co vy musíte udělat tam? To je pravda, vy buď potřeba aby zvedla všechny malý jehličí z kaktusu bez stávají se kousnutého zpívajícím zárodkemnebo přinejmenším střílet. Dobrá věc o střelnici je že můžete zadat to při otevření obrazovky a praxe.

Třetí část znovu je něco, co vy můžete praktikovat nejprve. To je koláč házení. Nezapomenout jak Marty musely zahnat celý gang? Dobře, vy budete muset udělat to zde. Postavení před salónem budete mít koláče k vaší dispozici a budete muset hodit je v nějakém /každém /žádném nepříteli ukazujícím jeho tvář a zkoušející střílet vás. Vy nosíte obrněné jednotky samozřejmě, tak vy můžete vzít několik výstřelů bez umírání hned.

A nakonec vy potřebujete aby vzali kontrolu nad vlakem. To je ten, který umožnit vám cestovat zpět do budoucnosti a to je také ten, který doktor bude převést do nového stavu technik stroje času, jeden on bude užívat v animovaných sériích které následovaly film ( nedělají si starosti, i když vy selžou thatwo neovlivnit animované série).

Tak to je akční hra která pomůže vám krátit si čas vy můžete dělat něco víc tvůrčí (jako počítání listy na stromu nad vaší oblíbenou lavicí v parku). Grafika jsou OK, ale ne velkolepý, bohužel zvuky jsou špatné. Oni jsou moc vysocí šikmý pro mou chuť a zranili uši. Hra je snadný dost, ještě dělá prezentovat výzvu. Dohromady to je pevný čas zmetek který zaslouží si průměrnou značku.

Třebaže hra je hratelný v standardní DOSBOX rychlosti (3000 cyklů), já navrhuji, že vy zpomalíte to trochu, jak začíná to být značně snadnější (zvláště v střelnici).

Všechny soubory potřebovaly, aby hrála tuto hru musí být v C:Budoucí složka. Jestli vy používáte DOSBOX možná, že bys mohl potřebovat aby měnili specifikaci k horskému příkazu.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Acclaim Studios London

Obrazek:Back to the Future Part III - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo