Discworld 2 - Mortality Bytes
Discworld 2 - Mortality Bytes - náhled

' Ook ook!' Nah, to není nebezpečný! To je začátek hry. Nemohou vyzabíjet nás ještě! Pojď dál, věřit mě! Všechno chystám je pohled...star

...

Back to the Future Part II Recenze

Recenze | Screeny


Jsem si jit, že vy všechno znáte ohromnou filmovou trilogii zpět do budoucnosti. Ti byly ohromné filmy, a několik her zakládaly se na je. Tady je druhá hra: BttF2.

Jako první nechat mě jen dát vám malou radu: Jakmile vy začnete hru tu bude žádat vás o zvukovou kartu, joystickové/klávesové a video volby. Jestli vy máte ovládací páku, změnit nastavení, pak vybere AdLib zvuk. Jakmile vy vyberete grafický režim - já navrhuji EGA, třebaže MCGA/VGA je ucházející - hra začne, tak jestli vy ne - nastavili zvuk, vy uvíznete v PC mluvčím.

Také, musím varovat, že vás zpomalit DOSBOX asi 500 cyklům, protože hra bude daleko příliš rychle jinak (a dávat si pozor při obnovujících klíčích - jestli DOSBOX není stanovený dokonce pomalejší, kolem 50 cyklů, vy budete stisknete klávesu a herní willassign to k více pak jedné funkci).

Teď vy jste stanovení a nakonec na cestě. Jak můžete si pamatovat z filmu, Marty je v budoucnu, jízda jeden z těch chladný hoverboards... Vy jste nemohli najít je tak chladný potom co vy jste udělán s hrou, protože budete muset jet je hodně! Úroveň je časovaný, a jestli vy jednoduše bruslíte nebudete dost rychlí. Proto vy potřebujete aby uchopili auto jdoucí ve vašem směru. Vy také potřebujete aby bojovali s dalšími bruslaři a vyhnout se překážkám. Naštěstí vy máte nějaké moci-ups to obnoví vaši energii. Vy potřebujete aby prošli několik stupně a vy dokonce dostanete se do bruslit na vodu (klamavý).

Pak budete muset myslet na chvíli, protože budete muset otevřít pravé dveře (a zavřít je v pravý čas) aby mohl zachránit Jennifer - a vy chcete zachránit ji: Policie vzala jí k její budoucímu domu a ona musí odejít nepovšimnutý, tak vést členy rodiny pryč od ní cesta. Toto část hádanky je můj favorit, ale dává si pozor - to je víc obtížné než ty zní.

Pak to jede do více akce znovu, jak vy jdete po ulici zpět v roce 1985 (víš, která brožuru hazardu Mart koupily a který tolik zavinily potíže). Vy potřebujete aby zmlátili nějaké chlapy kteří nechtějí vás kolem. Nakonec vy dokonce dostanete se do kopnout za oblouku-darebáka vaší rodiny (herdy).

Dále je blok kulisy řazení hádanka. Vy pamatujete si zamíchané obrázky kde vy jste potřebovali, aby klouzaly kousky, tak vy byste dostali jasný obraz? Dobře to je přesně to, co vy potřebujete udělat. Vy potřebujete aby obnovili normálnost při poslouchání Mart hry Johnny B. Goode. To je obraz skupiny hraní zpět v 50s - pamatovat si jak Marty učily je hrát to a buclatý dohlížitel zaslechnutý to?

A nyní moment, který vy máte všechno čekal na: více bruslení. Vy znáte vrtáka. Bruslete, bojujte, vyhýbat se a bruslíte daleko víc!

Hra nemá hodně, co je třeba udělat s filmem, opravdu, protože to je jen nějaké scény vzatý z příběhu, který nedělá moc smyslu sami (oni postrádá hloubku). Jestli vy máte náladu na pro průměrnou akční hru s nějakým myšlení s tím spojený, jen tak vy můžete nastavit vaši mysl v pohodě, pak jde pro to. Jinak čekat, až vy jste v takové náladě.

Pro všechny kdo si přeje být opravdu úspěšný bez provozující praxi tvrdý, tady je podvodník vy můžete použít: V obrazovce kde vy jste požádaní, aby tiskli "oheň" začít hru nebo R předefinovat typy klíče "einsteina", a podfukářský mód budete zapnutý (vy podvodník).


Rok vydaní: 1990

Vydali: Images Software Ltd.

Obrazek:Back to the Future Part II - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo