Chadwick and the Sneaky Egg Thief
Chadwick and the Sneaky Egg Thief - náhled

Vítejte v jednom z mých oblíbených dětských zábavních programů. Já jsem vlastnil tento po několik let a sdílel to s mnoha přítel v průběh

...

B.A.T. Recenze

Recenze | Screeny


Já pamatuji si tuto hru zpět z dnů dobrý starý C64- ovo - víte, osmdesátá léta, kde tam byla tuny děvčat v mokrém tričkách reklamě pivě a rychlých vozidlech. Já jsem hrál to hodně, ale bez příručky já jen ne - nedostalo bod. Proto já jsem dostal (a jsem dodával) rekapitulaci společně s hrou. Já jsem nepsal to já sám ačkoli - příliš líné.

B.A.T. je směs mezi RPG a dobrodružstvím. To dá vás do futuristického světa kde vy, jako tajný agent, musí zastavit Vrangor z provedení jeho zlého spiknutí. Pro pohybovat, jen pohybovat vaší myší do té doby, než to mění se na šíp. Pak pohyb v tom směr; to je snadné. Rozhraní je právě tak snadno použitelný. Kurzor změní kdy vy pohybujete napříč něčím vy můžete působit společně.

Po stává se vaše objednávky, vy budete potřebovat nějaké zbraně. Jen jít a koupě nebo krade nějaký (nákup je lepší, to je legální). Nezapomeň, váš čas je omezený, tak musíte jednat rychle a najít Vrangor co nejdříve. Aby dělal tak, měl bys vyslechnout a podplácet jiné lidi, které vy setkáte se. Ale Vrangor pošle jeho vojáky potoms cos vys, tak být připravený pro příležitostnou pouliční shootouts!

To je asi to! Pro všechno ostatní, odvolávat se na rekapitulaci!

Část hledání a Glory sestavení


Rok vydaní: 1990

Vydali: Computers Dream

Obrazek:B.A.T. - stáhnout

7xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo