Contraption Zack
Contraption Zack - náhled

To je GameBringer znovu, zpravodajství z malé kanceláře hluboko v útrobách přístroje Co., ale zdá se, že jsem mít nějaké problémy s mocí,

...

Autoduel Recenze

Recenze | Screeny


Autoduel je jedinečná hra. To je směs mezi -hrající hrou role a automobilové hry. To je založen na stolní hře automobilové Wars. Vy jen potřebujete jednu osobu k hrát to na PC, ačkoli. Kdy vy začnete hrající Autoduel vy vytvoříte řidiče. Vy můžete si vybrat kolik bodů vy chcete pro tři schopnosti: řidičské umění, mechanik, a střelectví. Každá schopnost pomůže vám na vašem hledání.

Potom co vy vytvoříte řidiče, vy vstoupíte do po-apokalyptickém světě Autoduel. Vy můžete pak cokoliv chcete, zda to dělá auto nebo boj v aréně za hotové a sláva. Váš řidič může zálohovat jeho život vytvořením klon nebo chránit sebe nesoucí avantýru. Dokonce nejvíce chránění řidiči mohou zemřít ačkoli, buď bojem v aréně nebo být zničenou psanci kteří zamořit cesty Autoduel.

Většina vašeho času hraní Autoduel bude strávil ve váš zhotovený na zakázku auto. Vy můžete udělat vaše auto všechno co můžete snít o: luxusní auto s kulometem a těžkým raketami nebo dokonce náklaďákem s plamenometem a smokescreen vybavený na zádech. Cokoliv vy vyberete si, vy můžete udělat vaše auto lépe koupením zbraní a munice, desek avantýry, elektrárny, zastavení a dokonce pneumatik. Vy můžete parkovat vaše auto v garáži za poplatek a jít koupit další auto.

Zužitkování je něco, co dělá Autoduel jedinečný. Po ničení psance nebo bojovníka arény, vy můžete dostat se z vašeho auta a záchranných zbraní a částí z jeho/jejího auta. Zachráněné části mohou být prodávají se za záchranné obchody lokalizovaný ve většině měst. Jestli vy nemáte hraný Autoduel, měl bys stáhnout to právě teď. Já garantuji že to bude mít cenu stahování. Vy strávíte hodiny pokusem o vyřešit konečný cíl hry.


Rok vydaní: 1988

Vydali: ORIGIN Systems, Inc.

Obrazek:Autoduel - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo