Dracula in London
Dracula in London - náhled

Hluboký v Karpatách kreatuře nevýslovného zla žádného mrtvého ani žití terorizující místní obyvatele. Ale běda!, tato kreatura se rozhodl

...

Astronomy Quiz, The Recenze

Recenze | Screeny


To je jednoduchý televizní kvíz který pokrývá jiné oblasti astronomie. Otázky budou testovat vaše základní znalosti, ale lidi kteří nejsou opravdu do astronomie jistě budou učit se / dozvědět se něco nového. Nějaké otázky jsou docela snadné a jejich odpovědi známý, zatímco jiní udělají vás myslet na chvíli. Vy vyberete jeden ze tří možná odpovědi. Jestli vaše odpověď je nesprávný, vy uvidíte která odpověď byla ta pravá.

Pokaždé když vy hrajete, budete muset odpovědět 50 náhodné otázky. Každá správná odpověď vítězí ve vás bodu, a každá chybná odpověď stojí vás jedna prémiovou značku. Pro každé pět správných odpovědí, vy dostanete jeden prémiovou značku. Na konci hry, vy také dostanete body pro každou prémiový notabene odešly. Každá nová hra bude obsahovat nějaké nové otázky, třebaže oni budou většinou být stejný.

Hra bude moc užitečný pro lidé, kteří neví moc o astronomii a dětem které chtěly učit se / dozvědět se nějaké základy. Hrajte na kvíz několikrát a vy pomalu budete memorovat správné odpovědi. Kromě testování vaší znalosti, to může být zajímavý aby testoval tento druh hry po chvilce vidět zda odpovědi jsou ještě správné. Pobavte se při učící se.

Běžte astro. netopýr aby začal hru


Rok vydaní: 1988

Vydali: Scott Miller

Obrazek:Astronomy Quiz, The - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo