Project Nomad
Project Nomad - náhled

Vy jste pilot kosmické lodi vypuštěné ze Země aby mohl chránit to! Jako první, vy setkáte se s chlupatým lámou hledící kreaturu, Brin O'K

...

Amazon - Guardians of Eden Recenze

Recenze | Screeny


Představí si mé překvapení když jsem poprvé hrál tuto hru (jen před několika dny) a uvědomily si, že to snadno by stálo bok po boku s některým z klasických dobrodružných her.

Amazon - strážcové ráje je bodové-a-kliknutí dobrodružství, ale já navrhuji, že vy užíváte klávesnici také ( myší rozhraní není přesný dost tak to je snadno použitelná klávesnice aby šla a působit společně věci použitím myši). Rozhraní sám potřebuje nějaké dostávání použité k tomu, aby. Vy máte nějaké knoflíky na spodu obrazovky. Jestli žádný z knoflíků jste tlačen, vy uvidíte cílový kurzor, což dělá znak pohybovat se kolem (ale můžete se zpříčit za objektem). Jestli vy tlačíte některý z knoflíků, kurzor změní (tak nyní vy můžete použít, zvednout, dívat se v inventáři, výstupu, a hovor nebo vystoupit místnost). Vy můžete stále pohybovat se kolem použití kurzorové klávesy, i když kurzor je změněný - který vstupuje opravdu šikovný, jak vy obvykle potřebuje být extrémně blízko u námitky proti působit společně to.

Tam jsou dva další knoflíky za pomoc - vy nastavili úroveň radů před spuštěním hra poprvé - a vy můžete šetřit a naložit hry; tam jsou body v hře v kterou opravdu měl bys chránit.

Grafika jsou prostě fantastická, a jestli vy uvážíte , že hra byla udělaná v roce 1992, oni jsou ještě víc působivý. Třebaže pozadí a znaky jsou animované, tam jsou krátké filmové sekvence uvádějící živé herce. Toto nebylo první vůbec kdy hra použít tato metoda, ale to je rozhodně mezi těmi kdo dělali opravdu dobrou práci z toho.

Amazon také uvádí řeč, třebaže zvuk je poněkud podivný; to zní jako páskové vypínače na, hraje na řeč, a zháší znovu. Ale mít na paměti že tato hra je právě po 8 Mbovi, včetně řeči... Dobře to je něco.

Zvuk není marný také. Uslyšíte pozadí skóre po celou dobu a to nedostane znervózňující, třebaže budete muset poslouchat to na chvíli (zvlášť když přilepený do místa). Tam jsou nějaké změny hudby, ačkoli, to podporuje děj.

Nakonec, týkající se plotline sám: Vy jste mladý, atletický, poněkud naïve výzkumník následuje v jeho bratrových krocích. Váš starší bratr Allen je také váš největší role-model - který nemohu docela se ztotožnit s, mít staršího bratra já sám. Bohužel, při vedení expedici v Amazonce džungli, váš bratr mizí. Jeho expedice je napadená, a nikdo opravdu neví co stalo se mu. Přirozeně je na tobě jít a najít ho. Vy budete potřebovat udělat docela hodně předtím než vy jste připravení aby vzali cestu (a rekapitulace přidala v něco navíc mohla pomoci). Jen aby abychom jsme jmenovali alespoň některé věci, vy budete potřebovat aby odstrašit sekretáře s vaší málo laboratorního asistenta, krmí hodně odpadky k medvědovi, sexuálně vyburcovat stráž, a tak dále, předtím než vy dokonce dosáhnete Amazonky džungle.

Tak dohromady to je ohromná hra já úplně jsem zmeškal poprvé kolem, a proto já jsem tak rád já jsem dostal šanci na to hrát to nyní (zvláště od žádných dobrých dobrodružných her je udělané už ne). Já vřele doporučuji tuto hru každému kdo miluje dobrodružný žánr, protože to je čistá 5 - point hra.

Jestli váš znak je neschopný zvednout vor v rozbitém letadle v jistém bodu v hře, pak užívá "aaapatch.setkání lovců velryb" soubor zahrnul v archivu aby pokračoval po tom bod. Hra není obětované, jen skoky přes chybu.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Access Software, Inc.

Obrazek:Amazon - Guardians of Eden - stáhnout

24xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo