International Tennis Open
International Tennis Open - náhled

Jak jméno navrhuje to je hra tenisu, který opravdu toho není mého vkusu. Ale hra je hezká dost, aby hrála jednou za čas, dokonce pro lidi

...

Altered Beast Recenze

Recenze | Screeny


Vy jste byli největší válečník vašeho času. Teď dcera Zeus byl unesený záhrobími, a s jeho silami, Zeus přinesl vám zpět k životu aby mohl vrátit jeho milované dítě. Společně s darem života, vy jste dostali shapeshifting schopnost vlkodlaka. Musíte spekulovat hluboký do oblasti mrtvý aby mohla dokončit vaši misi. Čas je krátký, a bohové jsou dívej se na váš každý pohyb.

To je možná jedno z nejdřívějších počítačové hry co jsem kdy zkoušel, a to je oba obtížná a veselá zábava. Ovládací prvky mohou být nešikovný nejdříve, ale ne na dlouhou dobu. Vy pohybujete s kurzorovými klávesami, úderem s prostorem, a kopnutí s vstupem. Každé monstrum bude vyžadovat jinou techniku aby byl zbitý. Například, nejlepší způsob jak zabít skákající vlky bude aby přikrčili se a vykopnout ve vzduchu. Tyto vlci jsou také zdroj váš shapeshifting: Modří vlci uvolní kouli která zvětšuje vaše síly. Sbírejte tři z těchto a vy dosáhnete Crinos stavu / státu (polovičního člověka, poloviční vlka - formy válečníka). V tomto tvaru, budete mít úžasně silné útoky: Prostor bude střílet ohnivé koule směrem k vašemu nepříteli, zatímco vstup způsobí vy účtovat směrem k nepříteli divoce.

Na konci každé úrovně, budete muset bojovat se šéfem. Vy budete potřebovat aby porazili tyto šéfy různým způsobem. Nezapomeněte vždy studujte šéfa a učit se / dozvíte se jeho útočný vzor. Najděte jeho slabost a využívejte to.

Byl bych dané tyto hra 4 body, ale jen kvůli sentimentálním důvodům. Já strávil mnoho hodin hrající této hry za mého mládí, a já mám jen dobré vzpomínky z tohoto času. Nicméně, kdy já prosím dívat se na hru ve vážném způsobu, já musím dát tomu 3 body za to, že jsou průměr v každém aspektu. Toto by nemělo odložit vás z vyzkoušení hry, ačkoli. Já bych neumístil to na místo jestli já ne - jsem nepovažoval to hodnotné. Doufejme vy si užijete to tolik jak já jsem dělal.


Rok vydaní: 1990

Vydali: SEGA Entertainment, Inc.

Obrazek:Altered Beast - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo