Worlds of Ultima - The Savage Empire
Worlds of Ultima - The Savage Empire - náhled

Divoké Impérium bylo první v bohužel přechodný Worlds Ultimy sérií produkovaných původem v roce 1990. Využívající stejný herní motor jak

...

Alter Ego Recenze

Recenze | Screeny


' co když...?

to je otázka většina z nás ptala se my sami nejméně jednou v našich životech.co když, jednu chvíli v mém životě, já jsem udělal jednu věc namísto další?dobře, teď vy máte šanci na to žít virtuální druhý život, a prosit vzít jinou cestu v životě. Ne, tato hra není jako Sims (ježdění do toalety, braní dětí do školy a tak dále), ale to má víc zaměřilo se na situacích v něčí životě. Vy rozhodnete se jak vaši charakterní herci, být to jak vy byste ve skutečnosti nebo v úplně jiném způsobu. Hra pokrývá celý život, od narození k smrti.

Přirozeně, vaše reakce na jiné situace mají jejich dopad, tak jestli vy jste inklinovali k hrát si se zápasy kdy vy jste bylo dítě, pravděpodobně neměli byste být vhodný pro nějaká pracovní místa jak dospělý člověk. Jestli vy jste lhali hodně, pak pravděpodobně vaši rodiče nebudou věřit Vám kdy vy říkáte je to nebylo vy kdo jedl to zmrzlina (doopravdy !).

Hra také odráží váš věk, tak jestli vy jste dva roky starý, vy uvidíte věci skrz oči dvouletého děcka. Toto znamená objekty a situace nebudou vysvětlený doslova, ale spíše jak vy vnímáte je se zkušeností, kterou vy máte. Vy potvrdíte váš výběr tlačícím prostorem (a ne vstupem); kdy vy tisknete únik, vy můžete zpřístupnit ikony které ne- představovat žádné specifické situace jako manželská ikona, bankovní ikona, statistiky a tak dále

Hra běží pokuta v DOSBOX, ale můžete narazit na problémy za normálních DOS. Také, tento archiv obsahuje oba Alter Ego Man a změní ego Woman, tak hra libovolný si vy myslíte je víc vhodný pro vás.


Rok vydaní: 1986

Vydali: Activision Publishing, Inc.

Obrazek:Alter Ego - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo