Trivia Whiz
Trivia Whiz - náhled

It je těžké srovnávat triviálnosti hry dalším hrám. Testování něčí úroveň intelektuála není něco, co většina hráčů vychutnává dělání, zvl

...

Alpine Encounter, The Recenze

Recenze | Screeny


Alpine setkání je interaktivní hra fikce s grafikou, říkajícím příběhem ukradené vázy, ukradené řízené střela plány, a tajný agent dožene je v alpském lyžařském středisku. Vy máte pouhé dvanáct in - game hodin aby tloukly kriminální vedoucí osobnosti, každá akce braní pryč malého množství vaší časové meze.

Letovisko je spíše velký a jen malý počet místností bude žádné pomoci vy ve vyřešíte případ, ale selhání není volba. Čas je proti vám v nálezu VODOC světovládě konspiraci, a jen zkušený hráč dostane vázu a plány zpět.

Hra pracuje na textovém systému parseru, ale neočekávají cokoli tak dobré jako pozdější hry mají; to pracuje na specifických příkazech pro specifické účinky a nepřijmou něco jiného. Udělat to komplikovanější je skutečnost, že hra dává vám žádné rady o tom, co akce jsou možné, a kde vy můžete dělat je, vůbec. Toto hra není chtěla být zbitý v jeden playthrough. Ne, hráč je určen pro hrát stále znovu, sbírání stále více informací vždy, když předtím, než on/ona nakonec tluče hru. Jestli tento styl hraní je co vy honíte, již budete mít nějaký papír a pera pro poznámku-braní. Jestli to je vaše první hrající hra jako Alpine setkání, pak odejde nějaký a začít braní poznámek a dělající mapu ihned.

Grafické obrazy jsou nic zvláštního a jsou spíše bezvýrazní v PC verze, s dalšími verzemi této hry je mnohem lepší v tom smysl. CGA nabarví a moc základní obrazy jsou všechno vy musíte vést vás; obrazy jsou jediná narážka hodně čas o tom, kde vy budete schopný pohybovat. Dívající se na scéně neříct vám cokoli ani bude ptaní hra aby obsahovala východy. Někdy popisy dají vám informaci, kterou vy potřebujete, ale jiné časy oni nebudou. Letovisko je také naplněný jinými lidmi; vypracování koho oni jsou, a zda oni jsou kriminální, je celý bod hry. Neočekávejte žádné zvuky aby pomohly vám ; tato hra jen nemá žádná.

Alpské setkání chystá se testovat vaši inteligenci, povahu a trpělivost. Hra je komplikovaná ale zároveň ne moc dlouhá. Třebaže, s mnoha místností které nemají žádný účel, a čas kliknutí pryč v každé akci, hráč chystá se cítit spíše hnaný a popletený co dělat a kam jít. Nějak to doklepat, ačkoli. Nejde hledající rekapitulaci, jen zadrží uzavírání na to a vidět co vy můžete dozvědět se o lidech v letovisku, a jestli vy můžete najít ukradenou vázu a plány.

Hra je klamavý aby hodnotila. Grafika a zvuk není důležitý pro tento žánr, ale tento herní parser a nedostatek popisů vede to být jen průměr ke mně. Ještě, pro lidi, které takto druh hry, to bude vítaný dodatek k jejich sbírce.


Rok vydaní: 1985

Vydali: Ibid Inc

Obrazek:Alpine Encounter, The - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo