Cyber Empires
Cyber Empires - náhled

Toto hry bylo uvolněné Silicon rytíři v březnu 1992 a jsem byla jsem byla hlasovat nejlepší určený pro více hráčů hra v roce 1992 recenzí

...

Alex Higgins World Snooker Recenze

Recenze | Screeny


Kulečník vždy započítal kategorii sofistikovaných sportů. Vy nepotíte se hraní toho, vy můžete mít vaše kalíšek právo vedle vás a vy můžete dokonce hrát to s vaším doutníkem v ústech. Ano, to je opravdu pánský sport.

Právě jako skutečná věc počítačové verze všechno o figuře opravných úhlech, určování správného množství rotace na míči a udeří míč s jen dost síly aby dostala pravý výsledek.

Alex Higgins je rozhodně mezi špičkovými jmény kulečníku, přímo tam s Jimmy White nebo Steve Davisem (kdo je ještě aktivní a přeje aby zůstal mezi špičkovými 16 hráči pro jeho 50th narozeniny). A kdy počítačové verze kulečníku vyjdou, oni obvykle drží jméno aktuálního mistra světa v titulu, i když většina her jsou v podstatě stejný.

Pro hrát kulečník vy potřebujete hrnci červený míč, pak vybere a hrnec barva a jen tak dál do té doby, než vy máte víc bodů pak oponenta. Nezapomeněte, zalévání zbývající koule na stole je vždy ne- dost, tak někdy vy vyžadujete kulečník (nutící oponenta do udělat chybu - chybějící míč on je předpokládat aby hit, udeření špatného jednoho nebo zalévání bílého míče).

Toto hry vstupuje tři jazyky a nabízí vám hraní proti počítači (s jinými nastaveními potíže), nebo hraní proti lidskému oponentovi ve dva hráčském módu. Vy můžete také vybrat počet červených koulí pro začátek ( skutečná věc má 15 flobafeny na stole, ale vy můžete redukovat číslo, udělat hru kratší). A to je o tom.

Vy dostanete shora dolů pohled u stolu, po míření vy dostanete se do vybrat moc výstřelu, rotace míče a potom vy střílíte. Graf nad tabulkou drží statistiky (včetně nejvyššího přerušení) tak možná, že bys mohl chtít praktikovat do té doby, než vy dostanete rozumné skóre tam.

Hra má vysokou kvalitu vysokou, rozlišovací grafiku, která běží hladce (třebaže vy vidíte nic než graf a tabulku - a titulní výstřel na konci hry). A dobře, Co mohu říct, s takový malý soubor vy opravdu neočekávat žádnou hudbu. Ok tam je otvírací nápěv (nemnoho), ale uslyšíte koule narážení do navzájem.

Hrát si s numerickou částí klávesnice a (5 je oheň) a vychutnávat tento kulečník klasický.


Rok vydaní: 1988

Vydali: Lindensoft

Obrazek:Alex Higgins World Snooker - stáhnout

3xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo