Blood Omen - Legacy Of Kain
Blood Omen - Legacy Of Kain - náhled

A vzdálený příbuzný moderních sérií, Blood znamení se koná v zemi Nemesisa. Vy hrajete na hlavní charakteristiku Kain. Kdy hra začíná, vy

...

Acheton Recenze

Recenze | Screeny


Naposledy já jsem hrál, že Acheton byl kdy já jsem byl 9 let starý. Můj přítel génius Thomasa upgradoval z BBC mikropočítače modelového B ("beeb") k Archimedesovi A3000 já věřím. Od 5 1/4 palcových pružných her nepracují už ne on musel loučit se jeho originál ACHETON.

Acheton (vysloví Ack-er - ton) je mé oblíbené textové dobrodružství všech dob. Vaše dobrodružství začíná v lese blízko pusté usedlosti, a po zkoumání nějakých vytěžených dolech, vy skončíte pád dolů na druh šachty. Zkoumání šachta, vy skončíte v prvním hlavním spojení v Acheton: MÍSTNOST DESKY. Herní-zábavná obrazovka je víc pokročilý než dřívější hry jako jsou ADVENTURE. Například, místnost, kterou vy jste v ně uvedení na vrcholu obrazovky. Místnost desky obsahuje kámen na který je nápis - VZDÁ SE VEŠKERÁ NADĚJE, YE WHO ENTER HERE - osudné upozornění k dokonce kořeněnému textovému dobrodruhovi. Sestupte do jeskyně vy začnete bludiště část dobrodružství. Rozhraní je docela omezené ale ne jen aby dvě slova.

Například vy můžete psát:

DOSTAŇTE VYHAZOV AND BOTTLE

GET BOTTLE

nebo

GET ALL

namísto GET vy můžete psát VYZVEDNUTÍ nebo CARRY, také. Pro obsahovat vaše položky, psát INV (inventář), typový LOOK k rozhlédne se kolem.

Rady jsou dostupné píšící pomoci. Systém narážky je odstupňovaný, tak vy stále vychutnáváte hádanky pokud se vám líbí. Rozvažování tam je přes 120 rady, toto dává vám představu množství hádanek tam jsou řešit. Tam jsou způsoby jak zemřít v hře. První a nejzřejmější je kdy vy zvednete kabát v šatně a stuhy vyjdou kapsy a jíst vás.

Já mám rád Acheton protože popisy jsou držené krátký a v bodu, ale užívají vizuální, kinestetický a sluchový slova k opravdu dostat váš představivost jdoucí. To je velmi popisná a originální hra, atmosférická a zajímavá.


Rok vydaní: 1987

Vydali: Topologika

Obrazek:Acheton - stáhnout

27xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo