Ultima - Worlds of Adventure 2 - Martian Drea
Ultima - Worlds of Adventure 2 - Martian Drea - náhled

Ultima: Světy Adventure 2 - marťanský Dreams je RPG dobrodružství a druhý a, bohužel, poslední hra ve Worlds Ultimy sérií systémy původu

...

221 B Baker St. Recenze

Recenze | Screeny


Záhada leští (jako je I) vždy dívá se pro další zálusk-mlátící případ ...a toto , že ano. Třebaže, do jeho kreditu, to je velmi hrozivý pokus o zachytit "šel--jiný-nemístný-a-sbírat-nápovědy" veselou zábavu ... Záchytný bod. Ano, toto je v podstatě všechny 221B Baker St. je: hra záchytného bodu, s čtyřmi dostupnými hráčskými znaky, včetně slavného Sherlock Holmesa. V podobné palubní-herní módě, vy válíte šest-postranních razidel a udělat vaše pohyby. Po cestě, můžete vstoupit do stavení aby sbírala nápovědy.

Vy máte na vybranou případů, s různými nápovědami aby sbíraly; jak vy vstoupíte do každého stavení, lidi v to bude buď dají vám nějakou osobní informaci o podezřelých osobáchnebo nějakém dalším záchytném bodu. Po cestě musíte hledat specifické nápovědy, nějaký značený jak "Všeobecný motiv" - - který je hádanka Říká vám proč oni udělali ten - - a "zabijácký" nápovědy, které dávají rozhodující informaci o, samo --evidentně, zabiják. To je nejpravděpodobnější narážka se pokud týče jejich zjevunebo něco podobného.

Jakmile vy věříte , že Vám víte, kdo zabijáka je, co vražedná zbraň byla, a proč oni udělali to, šla na policii stanicinebo další zvláštní umístění které poskytne útočiště "Badges", a žádat o jeden. Vy můžete pak vzít váš znak zpět k 221B Baker St. a řeší zločin odpovídáním tři otázky jak uvedeno nahoře. Jestli máš pravdu, blahopřání! Pár obrazovek zdá se Říkat vám v detailu proč zabiják udělal to, jeho motiv, a jak on spáchal zločin. Jestli nemáte pravdu - - hru nekončí, překvapivě. Vy můžete jít hon na více nápovědnebo být ztracená existence a dostat další volný znak. Znamená, že, jestli vy máte dost trpělivosti, mohl bys základním způsobem řešit zločin hádáním, ale tam jen by nebyla žádná veselá zábava v tom.

To je vše opravdu tam je k této hře. Třebaže jednoduchý, to honosí se několika případy v tom opravdu udělají vy si myslíte. Vy také máte možnost dělání všech nápověd "kódovaného", významu míchaný, myslím si. Já ne - jsem nevyužíval tohoto módu moc, protože já jsem chtěl vyřešit záhadu, ne zábavnou míchanici.

Celkem, 221B pekař St. je dost legrační hra; má to cenu jistě pohled jestli vy vychutnáváte nějaký /každý /žádný druh záhady, a příležitostní hráči mohli by najít slib v tomto. Jinak, to je bez chuti a zápachu (třebaže já ne- vědět proč vy byste psali domov o hře, upřímně).


Rok vydaní: 1987

Vydali: IntelliCreations, Inc.

Obrazek:221 B Baker St. - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo