Shogun
Shogun - náhled

Šógun je bizarní hra z Mastertronic to umísťuje vás v krocích několika feudálních japonských bot éry. Třebaže hra je 2D, to odstěhuje se

...

1000 Miglia Recenze

Recenze | Screeny


1000 Miglia - bouřlivé roky sportovních automobilů. A titul který dělá nás myslet, "páni !, ta je legrace toto musí být..." dobře, být vzrušený dokud vy můžete - to bude jediná příjemná emoce budete mít několik málo dalších momentů předtím než vy přepnete zpět k předběhnout.

To je 1927, a po nesmírných potížích prvních Mille Miglia (italský pro "1000 Miles") automobilový závod se chystá začít. To byla první myšlenka že tento závod by nebyl nikdy opakovaný, ale po úspěchu prvního závodu, to stalo se stále více populární. To konalo se jednou za rok z 1927 až do roku 1938, a potom znovu z 1947 až do roku 1957. Jestliže bys chtěl více informací, číst ruční nebo návštěvu www.1000miglia.to.

Pojďme mluvit o hře která prosí přinést chuť tohoto skvělého závodu do našich domovů. Jednou v, vybrat vaše auto, stejně jako pár řidičů ze seznamu (být si jistý, že vyberou si jeden s dobrými mechanickými schopnostmi). Kdy vy jste skončili, vybrat rok který bys chtěl řídit v (1927 - 1933) a začít váš závod. Budete mít šanci na to zdvihnout k šesti náhradním součástkám s vámi. Volte moudře - toto může šetřit hodně času kdy vy lítáte v tom.

Nakonec, závod začíná, a semi - 3D bitové mapy letí všude kolem vás. Proste řídit trochu, a ne nedovolíte si jet plnou rychlostí (žádná CPU cykly ani automobilová rychlost sebe), nebo možná, že bys mohla dosáhnout problémové obrazovky docela rychlé. Problémová obrazovka je co vy uvidíte přinejmenším dva nebo třikrát během každého závodu. To znamená, že vy udeřili příliš mnoho překážek, a váš auto potřebuje opravy. Kdy vy by rád jste věděli kde peklo vy jste, jen tiskový prostor aby zpřístupnil závodní mapu a řidičský fyzický status. Kdy vy vidíte že váš řidič téměř je mimo energii, můžete chtít přepnout piloty.

Po krátkém čase, vy skončíte první stupeň a může přímo skočit k další. Jeden hezký význačný rys je volba aby chránila hru po závodu a pokračovat s dalším dnem - dnem kde budeš mít zapomenul na zvuk a herní mizérii.

To je docela tvrdý aby psalo závěr teď, když já ne - jsem nemluvil příliš vysoko asi 1000 Miglia. Já myslím, že to je nejlepší že vy zkus to sám. To rozhodně ne - nepřesvědčilo mě, tak raději bych pokračovalo s hrající předběhnout a lotos.První problém, který já jsem setkal se s byl ' co potřebuji začít?A MIDI řidič. Ale žádný pravděpodobný - - to zahrnulo v archivu. První běžet MIDI3DRV.EXE a potom MIGLIA.EXE. Pro netrpělivý , tam je MM.BAT urychlit proces trochu.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Simulmondo

Obrazek:1000 Miglia - stáhnout

4xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo