CyClones
CyClones - náhled

Já jsem fanoušek klasické první osoby Shooters jako Wolfenstein 3D nebo zkáza, ale nikdy jsem nebyl neslyšel o nebo hraný CyClones tak do

...

1-0 Soccer Manager Recenze

Recenze | Screeny


dobře, chlapi, tato hra přinese nám zpět přesně k začátku manažerského žánru her. Pro většinu hráčů, 1 - 0 manažer fotbalu je docela neznámý: moc málo lidí ve skutečnosti slyšeli o tom, včetně fanoušků žánru.

Ne moc neočekávejte od grafiky, protože hra nemá žádná. Ale pro fanoušky manažerského žánru, to má spoustu statistik aby vychutnávaly.

A hezký rys hry je to, že jména a týmy z 1992 jsou všechny přesné. Na začátku, můžete si vybrat jednu-hráčskou volbu nebo pozvat přítele aby hrál si s vámi. Po tom, vy můžete si vybrat tým z extra League ( nejlepší liga v Evropě) nebo normální tým z prvních, vteřinových nebo třetích anglických lig. Tam jsou nějaké moc dobré poznámky; například, vy budete potřebovat aby věnovali blízkou pozornost schopnostem vašich hráčů. Když chcete koupit hráče pro specifickou pozici, zkusit najít jeden s nejlepší kombinací schopností pro to pozice na poli.

Hra dává vám volbu aby sledovala zápasynebo, jak ve většině dobrých podnikatelskýchher, můžete si vybrat jen vidět sekvence s velkými událostmi. Jeden špatný vtip je v tom, že při sledování utkání, vy jen vidíte dopisy, každý dopis představující hráče.

1 - 0 manažer fotbalu byl udělaný neznámým producentem nazvaným Wizard hry Skotska, Ltd. Jako hra, oni jsou spíše neznámí, ale tato hra, kdyby měla lepší grafiku, mohl by být jedním z nejlepších manažerské hry fotbalu vůbec kdy udělaného. Já dám tomu 3 hvězdy.


Rok vydaní: 1992

Vydali: New Era Software

Obrazek:1-0 Soccer Manager - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo