G-Nome
G-Nome - náhled

Pro fanoušky stříleček z prvního pohledu osoby je tu tentokrát něco netradičního. G-Nome je vskutku unikátní kousek ve svém žánru, který je

...

007 - Licence to Kill Recenze

Recenze | Screeny


to je krátká a legrační akční hra založený na Jamesi nesvobodném filmu (hrající Timothy Daltona). To následuje příběh skrz pět jiných úrovní. Musíte vzít vaše místo jak tajný agent 007, zastavit zlého Sancheza a zničit jeho drogové impérium.

Hra byla zveřejněná pro jiné počítače; PC verze nemůže být nazvaný dobrý protože to je moc snadné. Grafika není tak moc špatný, třebaže pozadí mohlo vypadat mnohem lepší, a animace je hladký. Porovnání PC verze s C64 a Amiga listy to příliš daleko vzadu (tato hra byla populární jeden, zvláště na C64).

V první úrovni vy ovládáte vrtulník. Držte to nad cestou protože vy budete zničení ihned jestli vy udeřili dům nebo strom. Nepřítel bude střílet z malých šedých domů nebo ze střech. Střílejte je nebo jen vyhněte se jejich kulkám. Vy musíte dosáhnout vstupu do nepřítele základu a snížit pouto někde. Vy uvidíte malý box se slovní "JUMP" dole to vedle vašeho vrtulníku jestli vy jste ve správné pozice. Stiskněte "FIRE" klávesa, pouto vyskočí a vy skončíte první úkol.

Druhý stupeň je pravděpodobně nejzajímavější. Pouto prochází nepřátelským základem bojem s jeho zbraní. Jestli vy držíte "FIRE" knoflík vy uvidíte , že cíl může být okrouhlý levý a pravý. Po tom, pouto bude střílet v tom směr do té doby, než vy měníte to znovu. Vy máte tři svorky ale více lze nalézt jak vy sestřelíte nepřátele. Tam je víc než dost munice, ale jestli vy plýtváte to všechno bez vidění dalšího klipu zvednout, vy lítáte v tom. Vy můžete také střílet barely které explodovat a můžete zabít nepřítele jestli on stojí blízko toho. Jak vy střílíte, munice v klipu uvnitř zbraně kapek ven do té doby, než vy dali další klip v - moc hezký. Jestli nepřítel střílí vás, kuličková díra se objeví ve vaší kevlar vestě (až do pěti předtím než vy ztratíte život). Na konci vy najdete další vrtulník.

Vy jste ve vrtulníku znovu a máte nějaký druh háku. Musíte chytit letadlo jeho ocasem s hákem. Jen pokračovat v stlačení "FIRE" klávesa zatímco vy jste zaměříte na ocas. Kdy vy chytíte to, pouto vyskočí znovu (tento čas s padákem).

Teď vy plavete a máte jen váš nůž. Lodi budou prosit proběhnout vy a nějaký nepřátelé budou prosit střílet vás. Čas od času, nepřítel nepřijde ven a vy uvidíte ocas letadla předtím než vy. Vy musíte vyhnout se lodím, zabít nepřátelské vojáky s vaším nožem a vy získáte jednotlivý výstřel harpuny. Teď čekat na letadlo aby ukázalo to je ocas a střílet to, ale pokračuje v držení "FIRE" knoflíku. Nyní jste napojený na letadlo a muset dostane se na to zatímco to je zrychlí. Jak vy pomalu spějete k ariplane, musíte se vyhnout skálám.

V poslední úroveň vy musíte zničit čtyři náklaďáky transport drog. Vy jste v letadle a musíte vyskočit na nepřátelském náklaďáku ( malý box objeví se znovu). Teď vy řídíte náklaďák (dobrou věc je že to je trochu tvrdší aby řídil protože to je těžký kamion) a vy musíte proběhnout malá zelená auta která střílet rakety k vámnebo tlačit je mimo cestu. Nepřátelské náklaďáky jen mohou být odstrčený. Skončete toto a vy dostanete blahopřání zprávu a hra začne úplně znovu.

Úrovně jsou zajímavé ale jsou tak snadní že to zabije akci pocit. Možná budeš mít nějaký problém s první a druhou úrovní, ale chytání letadla a plavání úroveň (že užívala byla nejtvrdší na C64) jsou moc snadný. Dokonce v poslední úroveň vy můžete jen řídit náklaďák aniž by se vyhýbali nepřátelské raketě. Další důležitý důvod pro tuto hru bytost příliš snadný je nepřítel AI. C64 verze měla mnohem lepší AI; nepřítel zaměřený ve vy raději a byli chytřejší při posunu, lodi pálící k vám, tam byly víc skály... To požadovalo hodně schopnosti. Právě tak kdybys byl agent hozený do úst lvů. Jen na PC, vy cítíte se jako vy stále jste v tréninku.

Hra je si jist mající cenu zkoušky. Ve skutečnosti, jestli chcete zkusit to, pak měl bys skončit to. Různé úrovně budou zajímavé každému akčnímu fanouškovi a, offcourse, nějaký /každý /žádný nesvobodný fanoušek. Bohužel, potom co vy skončíte to, vy stěží chtít hrát to znovu (která je opačný případ v dalších verzích), zvláště jestli vy jste zkušený herec hráč. Tak, tato hra nemůže dostat víc než 2 z 5. Kdyby bylo bývalo trochu pilněji, to by bylo přinejmenším být průměr, jestliže ne moc dobrá herec hra jako další verze.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Quixel

Obrazek:007 - Licence to Kill - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo