Highway Hunter
Highway Hunter - náhled

Five let předtím osa Allied Nations získal kontrolu nad Zemí. Oni ihned umístili nahoru terraformers udělat život více příznivě nakloněný

...

Minecraft Recenze

Recenze | Obaly | Screeny | Čeština | Tapety


Minecraft (původně Minecraft: The Order of the Stone) je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě a vyvíjená Markusem Perssonem a jeho firmou Mojang. Je to tzv. sandboxová hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce. V tomto případě je vrhnut do krychlovitého 3D světa.

Hráč si musí sám nasbírat materiál na stavbu obydlí a na výrobu nástrojů. Ve hře je aplikován efekt dne a noci. V noci se objeví příšery. Hráč buď může sedět a čekat na svítání, jít ven a bojovat o svůj holý život, jen se snažit rozšířit svůj skromný přístřešek nebo jít spát.

Hra se stala nejrychleji rozšířenou Java hrou na světě. Jde si zahrát tzv. Minecraft Classic, který je zdarma na oficiálních stránkách hry. Momentálně je dostupná verze 1.2.4. Hra obsahuje různé stupně obtížnosti od "Peaceful", kdy se neobjevují monstra a životy se automaticky doplňují, až po obtížnost "Hard", kdy je přežití velice obtížné.

Do hry Minecraft lze také stáhnout mnoho texture packů, které změní vzhled hry, a modifikací, které například upravují texturu vody, nebo i přidávají střelné zbraně a letadla.


Rok vydaní: 2011

Vydali: Mojang AB

Obrazek:Minecraft - stáhnout

24xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo