Ms. Pac-Man
Ms. Pac-Man - náhled

Pamatovat si jak v 60s tam byly všechny druhy špatných hrůzyplných filmů kde oni měli nevěsty monster a polovina se rozvedla téměř ovdově

...

Rick Dangerous Pack Recenze

Recenze | Screeny


Co je v jménu? Kdybych byl udělal hru a nazývat to konečnou hrou, byla by to být konečná hra? V Rick Dangerous, jméno navrhuje, aby tam je znak pojmenovaný Rick, kdo je nebezpečný. To je částečně správné. Tam je znakový pojmenovaný Rick. Jde o to že ... to je jeho okolí které jsou strašně nebezpečná.

Rick Dangerous je dobrodruh z první poloviny 20. století. On žije v Londýně, ale jde ven zkoumání nebo boj nepřátele, jako jsou nájezdní cizinci. On dělá to ozbrojený se sadou výbušnin a kulek, s vhodnou odpovídající zbraní. Toto hlavní vlastnost nějakého pána je že on může najít ohromně nebezpečná místa. Lisování každá klávesa vy vidíte, vpadnete do věcí hlavních-první nebo braní zdánlivě bezpečného průchodu si byl jist způsoby stávají se sebe zabité.

Hráč který hraje tuto hru by měl mít nějaké vybavení, také. By měl hodně času, smysl pro humor a bezstarostný postoj. Bez těchto, vy budete mocný frustrovaný tímto hrou. S nimi, vy uvidíte humor ve způsobu, jak vy zemřete a nakonec rozumět jak měl bys hrát hru. Jestli vy daříte se dostat tak daleko, zjistíte, že vy jste dostali hákovitý k hře a dosáhne hlouběji a hlouběji do úrovní. Při hrající Rick Dangerous 2, hráč také potřebuje sehranost schopnosti, jak klíče nejsou příliš zřejmé. Skákání je "O", hrbící se "K", levý je "Z" a pravý "X, " zatímco oheň je mezerník a buď posun zanechal nebo právo na dočasně omráčit nepřítele. Stiskněte mezerník a až do střílet a mezerník a dolů k umístit výbušninu. Toto dělá celé místo ještě víc nebezpečný, jak mohl bys chtít přeskočit překážku ale náhodně šla do toho. Přinejmenším to je to, co já se stávám několikrát.

Tyto hry bude těšily se z od ti kteří jsou ochotní vzít jejich čas na to sedět nečinně a hrát důmyslnou platformu která potřebuje důmyslného hráče aby skončil to.

Toto balíček obsahuje Rick Dangerous 1 a 2.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Core Design Ltd.

Obrazek:Rick Dangerous Pack - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo