Diamond Ball 3
Diamond Ball 3 - náhled

Diamond míč je dost jednoduchá hra tak já budu držet recenzi krátký a v bodu. Vy hrajete míč který, nečekaně, odrazí se nahoru a dolů. Vy

...

ElastoMania Recenze

Recenze | Screeny


Elasto Mania je hra, která simuluje jízdu na terénní motorce v reálném fyzickém modelu. Ve hře se hráč stává řidičem speciální pružné motorky (vidlice kol motorky se mohou několikanásobně protáhnout), která umožňuje jak běžnou jízdu vpřed, tak i jízdu vzhůru kolama, kdy je motorka zavěšena na překážku jedním nebo oběma koly. Po stisknutí klávesy mezerník (space) se mění směr jízdy a i jezdec se na motorce převrátí kolem svislé osy. Těchto vlastností je nutno využít pro úspěšné zvládnutí tratí.

Úkolem jezdce je sesbírat všechna jablka na trati plné překážek a skokánků a poté dojet do cíle, symbolizovaného květem. Existují také tratě, kde žádná jablka nejsou, jejich záludnost spočívá v obzvláště obtížném systému překážek. A aby to nebylo jednoduché, jezdec se může i zranit/zabít nebo píchnout kolo, čímž na trati končí, a musí jet znovu od začátku. K píchnutí kola dojde při najetí na ostnatou kouli a ke zranění v případě dotyku hlavou (helmou) jakékoli překážky.

Hra podporuje hru se spoluhráčem v tzv. režimu split-screen, tj. na rozpůlené obrazovce. Ke hře je připojen i editor levelů, pomocí kterého si můžete vytvářet vlastní kola! Těch naleznete v této sharewarové verzi 18, v plné hře jich pak získáte hned 36. Levelů však existuje celá spousta (více než 8000)


Rok vydaní: 2000

Vydali: Balázse Rózsou

Obrazek:ElastoMania - stáhnout

30xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo