Autoduel
Autoduel - náhled

Autoduel je jedinečná hra. To je směs mezi -hrající hrou role a automobilové hry. To je založen na stolní hře automobilové Wars. Vy jen p

...

Railroad Tycoon II Recenze

Recenze | Screeny


Railroad Tycoon II dostává oproti svému předchůdci do vínku lepší grafiku a propracovanější systém hraní. Railroad Tycoon II byl publikován Gathering of Developers v roce 1998 poté, co PopTop Software získal práva ke jménu od Microprose.

Některé funkce prvního Railroad Tycoonu v tomto pokračování chybí, jako je například možnost stavět tunely a signální věže, ale naopak mnoho nových možností bylo přidáno, schopnost mít neomezené množství peněz, vlaky a železniční trasy, mnohem lepší kontrolu nad trasamy, desítky nových map a možnost vytvářet a měnit scénáře a mapy.

Existují desítky nových scénářů, včetně těch v Africe, Severní Americe, Německu, švýcarské Alpy, džungle Jižní Ameriky.

Datadisk, Railroad Tycoon II: Second Century, který byl vydán později, obsahoval nové scénáře se zaměřením na moderní dobu, plus byly přidány nové prvky do ekonomiky. Hra a její datadisk byly znovu vydány společně v Gold Edition a poté, s 50 další uživatelskými scénáři, vydán jako Platinum Edition.

Hra nebyla uvolňěna jako freeware, proto je tu pouze demoverze.


Rok vydaní: 1998

Vydali: PopTop Software

Obrazek:
popil
Railroad Tycoon II - stáhnout

49xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal AngeloProxy 16.05.2016 reaguj
NEJDE STÁHNOUT!!!
popil 11.08.2011 reaguj
dobry