ShadowCaster
ShadowCaster - náhled

ShadowCaster chce obalamutí Kirta, kdo je informován o jeho dědečkem že on není ve skutečnosti člověk, ale pocházel ze závodu shapeshifte

...

WWF In Your House Recenze

Recenze | Screeny


Co můžeš říct o zápasové hře? Většina jsou typický třesk-wham - pow vtluče-je-nahoru-skutečný-dobrý druh her. WWF ve vaší sněmovně není žádnou výjimkou.

Jste nejen milovat WWF - Wrestlemania? Dobře, to je další WWF hra, a to má předpokládaný aby zlepšilo na všechny věcech, která Wrestlemania byl chybějící. Oni tvrdí , že hra zlepšila a , že zápasníci mají pohyby které rival ti v smrtelný Kombat. Ale ne věřit tomu! Hra zaslouží si nic víc než 2 podle mého mínění - a já věřím, že já jim velkorysý.

Hra a grafika jsou horší. Tam jsou málo WWF znaků objevení všude po prstenu ( nesbírá červený jeden - omráčí vy). Navíc k vašim pohybům, vy také máte tajné zbraně, jako jsou bat - like zbraně které zdá se, že bude střílet blesky ve vašem oponentovi. A cizí inovace pro zápas, já jsem si jist, že vy budete souhlasit. Nicméně, hra dělá mít nějaké veselé zábavu rysy, jako internetový určený pro více hráčů funkce, co mít nějaké odvolání. Ale to ne docela nedohání hlavní nedostatek hry. Já jsem zahrnul seznam pohybů, ale některý z pohybů chybějí, e.g. tlačící extra kopnutí + extra paňáca umožní vám zvednout vašeho oponenta.

Pro zakončit, ne očekávat příliš mnoho z tohoto. Ale to je jen můj názor. Proč vy nehrajete to sebe a vidí?


Rok vydaní: 1996

Vydali: Sculptured Software, Inc

Obrazek:WWF In Your House - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo