Manhunter - New York
Manhunter - New York - náhled

Uprostřed celého Kings hledání a oblek volných času Larryův her které Sierra vytahovaly koncem 1980s oni také publikovali poněkud zapomen

...

Whizz Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra je o závodu mezi hvízdot, králíček s horkovzdušným balónem, a krysa se zepelínem.

I když hra opravdu neukázat krysu často, první úvod řeže scénu ukazuje , že krysa podvádí střílením hvízdotu dolů s jeho kulovnicí. Teď hvízdot musí hledat po celé zemi pro další horkovzdušný balón.

Hvízdot má houbu jak zdravotní bar, sbírá vlajky a drahokamy pro body, a získává extra život po stává se 10,000 body. On bojuje s točícím se útokem který může zabít některý z nepřátel a transformovat je do hub které může přidat nějaké zdraví k houbovému zdravotnímu baru. Bohužel, vykonávat takový točící se útok, který on užívá zdraví ze zdravotního baru, a nepřátelé mohou také snížit modrou houbu namísto červený jednoho. Modré houby jsou špatné pro hvízdot, od té doby, co oni vzali zdraví kdy jezený. Ještě navíc, některý z nepřátel jsou dokonce odolní proti jeho točící se do útoku ! Útok zničí jisté zdi jestli hvízdot sesbíral boxy které umožnit jemu dělat tak. Čím více boxů, které on dostává, více zdí on může zničit s jeho točící se do útoku ! Vy můžete okamžitě ztratit vaše životy jestli vy nedáváte pozor kdy nepřítel vstupuje do vás. To zadrží vypouštění vašeho zdraví do té doby, než vy buď odstoupíte stranou nebo zemřít.

Omezení času najít horkovzdušný balón udělá starosti každé kdo zabředne v úrovni a nemůže vyřešit jak pokročit, jak tento nutí hráče aby vzal jinak. Naštěstí je tam mnoho způsobů jak dokončit úroveň a mnoho alternativních způsobů jak najít horkovzdušný balón. Úrovně jsou hádanky které jsou v mnoha cest rozpustitelných; nějakým způsobem mít víc prémií zatímco další jsou jen rychlejší. Tam jsou také nějaké skryté průchody a objekty které vedou vás ke konci. Utajené prostory že mohou najít dají vám nějaké body, nastavený čas, a objekty které potřebují nějaké vyšetřování aby zjistit, jaký jejich účel je. To je platformní hra hádanky!

Hra je docela velkorysý když přijde na životy. Vy máte celkem 12 životy, v závislosti na potíži, která jsou většinou "pokračuje." od té doby, co vy také získat extra život po 10,000 bodech, vy budete schopen tlouct hru se žádnými problémy jestli vy máte dost času. Bohužel není žádný způsob chránit vaši hru, tak jestli vy opustíte budete muset dělat to úplně znovu.

Tam jsou 8 úrovně úhrnem, pomocí 4 jedinečných rovných návrhů. Grafika jsou pastva pro oči a vyprojektovaný, s výjimkou nějakých malých detailů které jsou prominutelné.

Hudba je úžasný pro jeho čas. Zatímco většina dalších her měly málo k žádné hudbě této hře měla jiné hudební téma pro každou úroveň.

Záhadná hra, příjemná grafika, a hádanky které může být vyřešené mnoha způsoby udělají reprodukci uspokojující zkušenost pro každého zvědavého hráče který chce vědět každý možnost alternativní způsob jak skončit úroveň.

Vychutnávejte!

Vyberte " hudbu zvukové karty" a "zvuková karta" na začátku. Pro kopírovací bezpečnostní kódy, dívat se do něčeho navíc nad recenzí.

Ovládací prvky jsou:F1 = breakF2 = životopis herní

SPACE + žádná kurzorová klávesa = twistAny kurzorová klávesa tornáda + prostoru = jumpSPACE + žádné kurzorové klávesa + SPACE = skok + tornádo splete

nezapomeň aby zvýšila vaše cykly v DOSBOX.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Flair Software

Obrazek:Whizz - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo