OverKill - The Six Planet Mega-Blast
OverKill - The Six Planet Mega-Blast - náhled

OverKill je méně známý vesmírný střelec z impozantní MegaGames a kanadské společnosti nazvané Tech Noir. Mějte kohokoliv slyšený z toho t

...

Whales Voyage Recenze

Recenze | Screeny


Obrys: Velrybí Voyage je v podstatě RPG to uvádí vesmírné-obchodní elementy: Vaše posádka navštíví několik planet, kde oni mohou vyměnit sortiment zboží a vykonat jisté mise aby mohly zvýšit jejich rozpočet a získat lepší vybavení pro sebe a pro jejich loď.

Příběh: Vy přikážete posádku velryby, vesmírný transportér který může být působivá loď jednou - - ale brzo, vaši muži uvědomí si , že vozidlo, které oni koupili second - hand, byl takový levná dohoda ne kvůli jejich nádherným schopnostem vyjednávání butsimply protože to je kus odpadu. Tak, vy máte téměř-rozbité lodní obíhání kolem planety která je faaar od vaší milované Země, a vy jste nedostali peníze - rekapitulovat věci: Vy máte velký problém! Váš úkol bude, jak vy jistě již jste hádali, najít si cestu k podporovat vaše finance a dostat zpět domů. Zvuk snadný? Byl ujištěn, to není...

Hra: Na samém začátku vy potřebujete aby vytvořili vaši posádku. Znakový systém je moc podobný co my víme z mnoha RPGS, i když ve velrybí Voyage vy můžete zřejmě jen vybrat si mezi dvěma jinými rasami. Další specifikace, jako jsou profese a atributy, jsou spíše důvěrně známý. Profese jsou definovaná řada školských institucí vašich znaků zúčastnila se brzo v jejich životech. Tyto zahrnují jiné možnosti k duševnímu, vědeckému nebo brannému výcviku. První vy vyberete si základní kurs, pak vy vyberete specifický vývoj které nakonec má za následek příslušnou profesi, jako je voják, psionic, headhunter nebo vědec. Další zajímavý význačný rys je mutační poměr. Vy máte volbu aby utratila určitý počet bodů na vašich atributech znaků aby mohly zvýšit je. Více bodů, které vy utratíte, vyšší mutační poměr bude, tak oslabení znakovy geny, což znamenají, že tohoto člena osádky bude poněkud víc zranitelný riziky pro životní prostředí, jako je nemoci.

Potom co vy jste dokončili vytvoření vaší posádky, vy jste v lodním menu. Tam vy můžete nákupní/prodejní zboží, vybavit vaší lodí, vybrat planetu aby cestovala do, navštívit planetu, kterou vy jste obíhající a, v neposlední řadě, kontaktovat zvláštní osobu přes telefon. Stlačením únikový klíč, vy také dostanete se do nabídek pro volbu parametrů, kde vy můžete chránit a naložit hru (všimněte si prosím že můžete jen zpřístupnit toto menu zatímco vy jste na palubě velryby).

V závislosti na které volbě vás vyberete, vy vstoupíte jeden z režimů , které herní rozdělený do. Základním způsobem, tam je obchodní/přístrojový mód, který nechá vás jednat s jistými položkami a mocí nahoru vaší lodí, planetární mód, kde vy můžete prozkoumat planetární osídlení a působit společně jeho obyvatele, a mezihvězdný mód, který occasionallyshows namítá to může být zasahovat do vašich cestování k dalšímu planetě. V tomto případě, vy můžete ovládat pohyb vaší lodi na mapě a angažovat se zaútočení na opozici, ze kterých všechny je otočení-založené.

Nejzajímavější mód, nicméně je planetární zkoumání: Po vaší posádce přijíždí na planetě, vy najdete sebe v kolonii nějaké. Vy projdete skrz ulice a stavení a vyhoví . ) obchodníky kteří nabízejí zboží vám (nebo koupí zboží od vás), zločince kteří prosí zabít vás a znaky kteří potřebují pomoc pro zvláštní mise (například, pomáhat někomu uniknout z planetynebo vzít drahocennou položku k dalšímu umístění), ze kterých všechny je hraný v reálném čase. Vy můžete vstoupit do jednoduchých dialogů s mnoha obyvateli, stanovený každý členův specifický úkol v posádce a řídit jejich inventáře a schopnosti, stejně jako sledovat vaše okolí. Pro podporovat vaši orientaci, tam je přehledové zobrazení mapy oblasti již mají prozkoumané.

Jak vy vykonáte cíle pro lidi v potřebě pomoci, vy budete přijímat platby nebo zvláštní položky a zvýšit čas od času. Toto zvýší efektivitu vašich chlapíků, protože vy můžete si vybrat nové schopnosti podle jejich profesí.

Ovládací prvky: Teď my dostaneme se do jediné zřetelné stinné stránky této hry: Vaše ovládací prvky jsou omezené na klávesnici; není žádná myší podpora. Procedura skrz kterou vy zpřístupníte menu a pohybovat vaší posádkou je docela otravná, jak vy můžete buď jít nebo operovat menu. Vy musíte hit návrat a dolů současně dostat se do menu a potom brouzdat je jedním po druhém použití kurzorových kláves. Jak přijdete k najít, to je zvláště překáží během boje, protože vy musíte projít nabídkovou strukturou docela rychle, a to mohlo by vytočit moc nešikovný, od té doby, co to uspořádalo v nelineární cestě. Já jsem byl našel tento druh kontroly moc nešikovný, ale myslím si pro většinu hráčů těch bude jen být věcí praxe!

Grafika & zvuk: Grafika jsou moc hezky dělaný, zvažující jak stará hra je. Všechny vizuální elementy jsou dobře-tažený (s výjimkou mezihvězdné mapy, v kterém nějakých objektech docela jsou těžko identifikovat nejdříve) a spíše různorodých. Tam jsou pouze několik málo animací, a tyto jsou mírně hrubí, ale ne tak docela toto by měl být problém.

Hudba je nedůtklivý s každým umístěním a má své vlastní skóre, ale to může stále dostávat trochu opakovaný v době. Bohužel, tam nezdát se být žádné zvukové efekty, které jinak by měly zesílit atmosféru.

Shrnutí: Celkem, velrybí Voyage je moc pevná vědecká-fikce RPG. Nejený to obsahovat RPG/dobrodružné elementy, to také požaduje jistou úroveň strategického managementu když přijde na obchodování a prostor bojuje - tak to je velmi zajímavá směs žánrů. Třebaže jeho příběh není nejvíce originální jednoho, hra daří se vyvinout dobré množství zábavy a výzvy. Navzdory strašným ovládacím prvkům, které možná, že bys mohl zvyknout si na jestli vy ukážou dobré vůli a trpělivosti, velrybí Voyage dodá nějakou hezkou hru spolu s opravdu příjemnou grafikou a chladnou hudbou, tak to je bez pochybný mající cenu zkoušky!


Rok vydaní: 1993

Vydali: neo Software Produktions GmbH

Obrazek:Whales Voyage - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo