Champions of Krynn
Champions of Krynn - náhled

Ze společnosti, jehož velice jméno státy oni jsou věnovaní dělající strategické hry jde RPG trilogii o Krynn. Všechno, co kdo je obeznáme

...

Waynes World Recenze

Recenze | Screeny


Dělá někdo vědět, kdo Mike - ův Austin Power - ův Myers je? Ano. On je hlas Shrek (dokonce jak se ukázalo). Ale dávno před že Mike byl součástí další klasický Wayneovy World.

Toto hra není přesně založený na kterýkoliv ze dvou filmů, ale vyznačuje se líbezná trdla která udělala každého osmdesátého léta teenagera se cítit dobře (protože mohla by vždy shlížet na dva doofeses jako Wayne a Garth a vidět že každého psa mají víc thenjust jednoho dne).

V toto dobrodružný herní Wayne a Garth bude mít pizza-řemen. To je pravda, vy čtete správně, pizza-řemen. Pro to budou potřebovat mnoho pepperoni a samozřejmě mnoha pasty. A oni budou mít lidi zavolat a dostat pizza, ale zároveň daruje peníze za spravedlivou věc.

Zvuk této hry je nad průměrem pro vyvrcholení hru (oni zřejmě udělali jejich osten aby převést tak mnoho mladých filmů - s jediným pokračováním - do počítačových her). Tam bude nějaké náhodné řevy které jsou ve skutečnosti film citace. Grafika opravdu jsou dobrý, třebaže neberoucí dech ještě. Největší zlepšení s tímto hrou byla rozhraní. Třebaže vedoucí společnosti již užívaly plně myš ovládané hry, tomu tak nebylo s vyvrcholením (přinejmenším ne hned). Toto hra nakonec je pravdivý ukázat a kliknout. Ikony na spodu obrazovky jsou užívány namísto sloves a vy můžete snadno rozumět, co oni míní (třebaže extrémní uzavřít mohou splést vy trochu).

A pokud jde o hru sám...dobře s plotline takto, vy víte, že nemůže to být moc nápaditý. To je víc absurdní pak něco jiného. To je ještě veselá zábava, ale neočekává příliš mnoho hloubky v příběhu. Vy ne- pravděpodobně nebudete se učit / dozvědět se jednotlivou věc hrající tuto hru (jestliže ne možná nějaká slangová slova již můžete být mladý aby vědělanebo jste byla jste byla již příliš starý v té době a nikdy jste nemohli učit se / dozvědět je). Příběh také není moc poutavý, ale to je poněkud zábavný a hádanky jsou rozpustitelné.

Toto hra je průměrný kus počítačového programování, ale titul dělá mít nějaké odvolání. Já věřím, že tam jsou lidi venku, kdo měl chtít mít hru jen pro nostalgii nebo protože oni jsou Wayneovy fanoušci. Já bych dal tuto hru průměrné mnoho 3.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Capstone Software

Obrazek:Waynes World - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo