Faery Tale Adventure, The
Faery Tale Adventure, The - náhled

Dva čáry příběh Adventures byl udělaný jak výuky pro nové a nadcházející RPG-hráče. První hra byla portovat k PC po dosažení obrovského ú

...

War Diary Recenze

Recenze | Screeny


Och, válečný deník, zpět v 96 mě a přátelích strávili hodiny znovu-hrající demoverze. To mělo jen dvě úrovně ale oni kde tak veselá zábava nemohli jsme zastavit. Já pamatuji si jak blízký já jsem přišel objednat hru ( šnek-poštou, neměl žádný internet zpět pak) ale narazil na válečnictví 2 někde podle plánu, a samozřejmě - koupil to místo toho. Ale nějaké roky později podařilo se mi dostat válečný deník v každém případě, totálně volný na ohromném domově Underdogs místa! A já jsem rád já jsem dělal, protože já jsem byl vždy jsem chtěl hrát na zbytek tohoto titulu.

Válečný deník je historická strategická hra moc podobný prvnímu válečnictví v grafice a hře-hře. To zakládá se na události které konaly se v 16. století Koreji, napadené japonským válečníkem Toyotomi Hideyoshi, kdo směřoval k projít tímto zemí aby mohla vybojovat Čínu. Japonec přiměl zbraň Korejci nikdy nesetkali se s předtím: Zbraně. Použití muškety zbraní které byly zkopírované podle Portugalce v 1542, Japonec pokročilý rychle. Vy hrajete na bránící korejskou sílu. Hra-hra se skládá ze stavení a ovládání stavení, znaků, a zbraně. Stavení jsou užíván pro budovat věci, jako další stavení, výcvikoví vojáci a vytvoření zbraní. Druhy stavení které můžete budovat jsou: Hlavní Hall, kasárna, zbrojní práce, strážní věž, kovář- ovo, loděnice, chrám, nástrojárny, těžké zbraně práce, a stáje. Vy také máte tři hlavní zdroje že musíte řídit: jídlo, stromy, a železo které jsou shromážděné vámi jsou rolníci. Tyto prostředky přinášejí vám příjem potřeboval, aby zvětšili , že vy jste brloh a armáda.

Vaše armáda se skládá z lukostřelců, lokajů, rytířstev, dělostřelecké prapory které mohou být vybavené celou spoustou zbraní včetně šesti jiných druhů mečů, přídí, kuše, řada silných děl a balistiky. Dopravy a lodi bitevní vezmou váš boj na k moři a nepřátelským ostrovům. Vy také máte kněze-jednotky které může léčit vás jste vojáci a hodí smrtelné ohnivé koule také (jedny z mála ne-historických faktů, ale pak znovu kdo jsem vyzvat ohromné mystiky z vás dávný orient?). Užívej vás jste jiné jednotky aby lokalizovaly a rozdrtit nepřítele. Většina úrovní jsou vyhraná tato cesta, ale někteří se liší. Jeden mít vás hledání prince a dohlédne na to, aby on je přinesený k specifickému místu na rovinu nezraněnému.

Řez-scény před každou úrovní se skládají z obrázků na pozadí s rolovací textem rozpravou vy na následující misi, a zde hodně historických faktů hrají hlavní roli. CD-VERSION hry měla dlouhé animované úvod-video také. Hudba je ohromný a zvukový moc Oriental a vytváří pravou náladu pro nastavení. F10 knoflík předkládá menu kde vy můžete chránit, naložit a vystoupit hru. Vy můžete chránit kdykoli vy chcete, ale jen mít celkem 7 chrání.

Třebaže moc mnoho aspektů této hry jsou identické s prvním válečnictvím, hra dělá mít nějaké chladné rysy jeho vlastní. Jeden je noční rozvrh který posunuje mezi dnem a nocí. Nepřátelské jednotky nebudou všimnout si vás jak rychlý v noci jak v denním světle, a vy ne- nevšimnete si je jako rychlý. Další význačný rys je změny počasí, přinášení deště například nebo možná blesk který může náhodně udeřit jeden z vašich mužů stejně jako nepřítel! Tam je také vítr který může dělat vás jsou vodní- související vojáci plaví se rychle nebo pomalý v závislosti na které směru to fouká a vy plaví se. A vítr-metr ukáže vám jeho směr. Tyto vlivy životního prostředí přidá mnohem víc života k hře-hře pak tak mnoho jiných her svého druhu, a já věřím, že válečný deník byl první, kdo dělat tak.

Ještě další ohromný význačný rys je trh, lokalizovaný ve vás jste hlavní stavení haly. Zde vy můžete obchodovat/prodat vašim prostředkům (stromy, jídlo, a železo) získat více peněz na vaši armádu nebo koupit prostředkům, kterým vy docházíte na.

Poslední význačný rys který má cenu aby poukázal na je že každá znakova zbraň může obnosit, a tehdy znak je weaponless do další zbraně je vybraný nebo poskytnutý. Toto může být stát se obrovskou bolestí v terči samozřejmě, ale jestli vy zeptáte se mě to ve skutečnosti přidává více realismu k hře protože lukostřelci například může vyčerpají zásobu šípů právě tak v skutečném životě. Tak vy musíte stále dělá zbraně aby mohly dodávat, že vy jste vojáci. Všechny rysy, které já jsem zmínil se o jsem byl by ohromný dodatek k dalším podobným hrám ze stejné doby a dokonce dnes. To by mělo být také zmíněný že ačkoliv moc moc válečnictví klonu, válečné deník neuvádí chabé kliknutí-na--pohybové-ikoně-první--pohybový-Vám jste-jednotkoví crap'o která udělali řídicí jednotky ve válečnictví 1 dost otravná. Ale myslím si důvod pro to je že válečný deník byl uvolněný v roce 1996, dva roky po válečnictví udělalo to je debut.

Tak pokud se vám líbí válečnictví a myslí válečný deník zní zajímavě, že já naléhám na vás, abyste strávili nějaký čas s tím. To by nemělo zklamat.

Hra běží pokuta s Dosbox 0.70, ale já zkušené problémy s můj chrání hry ne nakládání. Toto není nicméně Dosbox příbuzný problém, protože stejný mohl stal se kdy já jsem hrál tuto CD - RIP verzi hry (která je jediná já je vůbec kdy našla) zpět v 99 v skutečná Dos na 266 počítači.Jsem zjistil jsem byl, že při používání Dosbox chyba zřídka udeří jestli vy nastavili xms a ems ' pravdě ' .Další věc, po rozbalení hře měl bys vidět složku nazvanou ' NANJUNG ' . To je kde hra vytváří uložit herní soubory, tak drží to v směrodatný C:Dosgames nebo co mít vás.Neumístěte to v - ův - ův složce oddělení!


Rok vydaní: 1996

Vydali: Game Factory, The

Obrazek:War Diary - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo