Dungeon Master 2: Legend of Skullkeep
 Dungeon Master 2: Legend of Skullkeep - náhled

Dungeon Master II: Legenda o Skullkeep je pokračování legendárního dungeonu (Dungeon Master), který zavedl jakýsi nepsaný standard v tomto s

...

Visions of Aftermath - The Boomtown Recenze

Recenze | Screeny


Zatímco na první pohled tato hra se zdá být RPG, to je opravdu moc hlouběji než to. Vize následků: Boomtown začíná jako, že vy vyjdete z protiatomového krytu, následující nukleární výměny. Vy nemáte žádné instrukce jiné než aby přežily; ale předtím, než já budu mluvit o in - game elementech, já budu první odhalit vám jak dostat se do hry.

Pro začátek, vy můžete buď vytvořit svět od nuly nebo užívat pre - made jeden (pokud vím, jediný pre - made svět který jde s hrou je nazývaný "MAX").Kdy vy uděláte svět, vy dostanete se do vybrat si různý věci, které udělají svět tvrdší nebo snadnější aby žil v, jako je počet hráčů budete mít, typ světa to je - svět džungle nebo životního stylu předměstí, například - která všechno ovlivní druhy prostředků dostupných, a herní typ, který v rozsahu od každodenního přežití k zajímavému ' králi Hordes, které já budu mluvit o později.

Tam odtud, vy dostanete se do vybrat si efekty které budou dopadat na váš svět a udělat hru snadnější nebo pilněji, jako jsou globální oteplování a deštné-vytvářející močály, které velmi ovlivní vaše naděje na přežití.Potom co vy generujete váš svět, vy můžete ' zkoumat ' to použití hlavní mena volby které dá vám základní přehled vaší mapy, včetně řek, lesů, a tak dále, ale dává žádná informace se pokud týče hráčovy pozice: toto vy objevíte pro sebe.

OK, čas na to hrát hru: To vyráží ve vašem protiatomovém krytu, a dává vám seznam dodávek, jako je jídlo, palivo (moc důležité), byliny, knihy, šípy (pro starající se mimo otravné kreatury) a další základní životní potřeby přežití. Ve vašem krytu vy můžete udělat věci, šoupat váš inventář, a spánek, podél s mnoha dalšími aktivity se které stávají dostupný jak vy postupují v hře.Vy můžete také ' jít vnějšek ' váš kryt do po-apokalyptické pustině, kde si všimnete vaše vyčerpání, radiační úroveň, a život strávil (nedostatek zdraví) metrů pomalu šly nahoru, a dodávky vy máte na vás, jako jste jídlo a palivo, pomalu skladiště, které způsobuje další uspořádanou část hry: všechno je v reálném čase kdy vy cestujete po celém světě, což znamená to není obeznámený s jen sedět na jednom místě!

Vy narazíte na další kryty ve vašich cestováních, která také poskytují místa k skrýt a spánek, stejně jako místa k znovuzaplnění vašemu inventáři! Tyto rozptýlené kryty bude vaše primární prostředky přežití jak vy cestujete o místě, do té doby, než vy nakonec najdete jeden z nejdůležitějších věcí v hře: A kniha.

Ne, ne skřítek, hloupý, kniha která umožní vám znovu vystavět život jakmile znala, obnovit civilizaci z prachu, a tak začít život znovu! Knihy drží znalost na životě před válkou, a poskytnout vám životní informaci, jako je jak budovat cesty, což dělá cestování daleko snadnější, jak budovat kryty, léčivé účely bylin, a všechny druhy dalších věcí, stejně jako učit youhow udělat lepší položky ve vašem krytu!Na konci každého hry měsíce (kdy jedny ' spánky přes ' v krytu) celkové mnoho vašeho hráče a jiný hráč je zobrazený, dokazující jak dobře vy jste dělat v hře. To také ukáže vám, jak moc vodynebo paliva, kryt přijímá, který je obvykle jen trochu. Jeden chce uchovat palivo jak jen to bude možné, protože i když to vypadá jako, že vy začnete s hodně na začátku, to může vyběhnout velmi rychle.Vaše základní prostředky přežití loví pro jídlo, kultivace pole, a, jestli vy máte ' krále Hordes ' zapnul, odtlačování mimo pruhované opice a další nezkrotný metařové kteří hrozí vaší pohodě se šípy a dalšími prostředky obrany.

Boomtown byl simulace chtěla být první v sériích dobrodružných her které nikdy docela odložily, ale to stále nabízí jedinečnou zkušenost pro kohokoliv vůli jednat s čím je někdy uninformative hra!

Dohromady já dám hru 3; to nabízí zajímavou hru, ale postrádá atmosféru a hloubka někteří lidé usilují o v po-apokalyptických hrách.

Běžte BOOM.EXE v DOSBOX, ne BTCGA.EXE nebo BTEGA.EXE. Ty dva soubory jsou zapnuté in - game z hlavního mena kdy vy rozhodnete se provozovat hru v buď EGA nebo CGA (já doporučuji EGA!)


Rok vydaní: 1988

Vydali: Chivalry Software, Inc.

Obrazek:Visions of Aftermath - The Boomtown - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo