Demon Blue
Demon Blue - náhled

Toto hra je typická platformní hra. Vy jste modrý málo vlasaté kapky který poskakuje místo pokus o dostat od jednoho úrovně do další. Ten

...

Vengeance of Excalibur Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra je pokračování ducha Excalibura. Trochu víc pak rok prošel od první hry skončila a král Constantine je sezení nejvyšší v trůnu krále Artuše (díků vám, jestli vy jste hráli a jste skončili část jeden) a oblast Englande je úspěšný a joyfulplace žít v.

Jestli všechno toto zdá se být příliš dobře, než aby to byla pravda, to je jen protože to je! Hra otvírá s úvodem kde je vám řečeno o cestovateli příchodu do Camelota. Král Constantine nabídne pohostinství k tomuto osamělému rytíři, ale je díky za jeho velkorysost zradou. Dobrý král je ubodaný k smrti a královský pokladnice je chudá. Oni vzali všechno - dokonce Holy Grail! Oni nejen nekrást celou pokladnici, oni dokonce vzali spravedlivý Nineve s nimi.

Temnota je převrhne se Englande a Merlin bojuje do úmoru držet zlé mocnosti v úzkých. Musíte znovu získat co bylo vzaté z Camelota a musíte znovu získat to brzo. Vy a váš strana pojede do Iberie (Španělska) kde nové výzvy a nebezpečí očekávají vás. Smějte vaše hledání být úspěšný.

V tomto bodě vy vyberete vaši stranu a jet do Španělska. Můžete importovat znaky z předchozí části hry (ale vy potřebujete aby provozovali uvést do funkce soubor a vybrat tuto volbu tam). Budete mít volbu 7 k 11 rytířstvům aby vybrala pro vaši stranu. Čtyři by byla nejlepší volba (odvolávat se na rekapitulaci kterou čtyři měl bys vybrali).

Hra nemá změněná. Vy máte ještě tuto real - timovou RPG hru kde vy potřebujete udělat několik věcí najednou (třebaže já jsem byl našel tuto hru mírně snadnější aby skončila - možná protože já jsem již zvykl si na část jednu).

Grafika zlepšila, ale dávám přednost jeden v předchozí části ( barvy v této hře zdají se příliš intenzivní pro mě). Také zvuková kvalita je zlepšený (ale zvukový doprovod sám není to dobrý už ne). Rozhraní zůstalo stejné.

Dohromady já hodnotím tuto hru s 3. To je dobrá hra která zlepšila technicky přes jeho předchůdce, ale celkový pocit hry je méně přesvědčování. Opravdu pozitivní část však je , že hra je plná slučitelný s WinXP také (ale chcete-li, aby zvukový vy stále budete potřebovat aby spustili to s DOSBOX nebo VDMSOUND).


Rok vydaní: 1991

Vydali: Synergistic Software, Inc.

Obrazek:Vengeance of Excalibur - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo