Three Fold
Three Fold - náhled

Úvod...Tři rýha je křesťanské výchova obraz utkání.

Řekni mi příběh...Ecclesiastes 4:12 - "A trojnásobný provázek není snadno rozb

...

Tubular Worlds Recenze

Recenze | Screeny


V tomto rychlém odměřeném straně rolování shoot'em nahoru, vy budete brát roli kadeta v elitní akademii pro stíhače. Pro projít vaši finální zkoušku, budete muset proletět čtyři virtuální světy, zničit nepřátele setkali se s a nakonec porazit válečníka na konci každé úrovně.Ne nejvíce poutavý příběh, ale toto není co střílí povýšence je- ovo je obvykle o v každém případě. Oni jsou o ničení, zmrzačení, smrti, a trubkovitý Worlds dodá v této oblasti, ačkoli nic výjimečné. To nemůže se vyrovnat hrám jako Tyrian, třebaže to je veselá zábava aby hrála v základním smyslu.To připojuje všechno dobrý výstřel je nahoru potřeby, ale přidává málo.

Jak budete brzo všimnout si při hraní této hry, to je dost tvrdý. Vy zemřete jestli vy jste zasažení jednou cokoliv jde vaši cestu. Vy máte vícenásobné životy, ale oni jsou opravdu jen zbytečný v jednotlivém hráčském módu. Toto protože kdy vy zemřete, vy ztratíte všechny vaše vybavení, které určitě dostane vás zabili v každé úrovni chránit první; vy budete jste jen moc slabí aby přežili.

Co dělá toto hůř je skutečnost, že obvykle budete muset znát vyrovnat k vyhrát. Tam jsou nějaký věci, které vy jen nemůže podvést (jako hroutící se úbočí v první úrovni), a jak zemřete s každým hit vy nestojíte hodně šance poprvé, kdy vy hrajete většinu úrovní. Toto míní pravděpodobně budete muset hrát na předchozí úrovně stále znovu, které mohou se stát docela nudné.

Samozřejmě, ne všechno je špatný. Herní prostředí jsou dost hezká, úrovně jsou vyprojektované, grafika jsou dost (ačkoli ne výjimečný), zvuk je docela dobré a tam je nějaká chladná in - game hudba. Ale nejlepší věc je to, že hra honosí se dvěma-hráčským módem. Ve skutečnosti, toto zdá se být jediný mód v kterém vy můžete ve skutečnosti skončit hru bez starosti o umírání jednou. Jestli dva hráči pracují společně, oni mohou chránit sebe navzájem a rozštěpit cíle. Tímto způsobem jestli někdo umírá, další může chránit ho zatímco on obtěžuje aby spěchal.

Dohromady, pokud se vám líbí toto žánr a nevadí poněkud nudný a znervózňující jednotlivý hráčský mód, tato hra může být veselá zábava aby hrála. Přijďte s přítelem a legračními faktorovými zvýšeními exponenciálně.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Creative Game Design

Obrazek:Tubular Worlds - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo