Radix: Beyond the Void
Radix: Beyond the Void - náhled

Cesta podporuje kdy impozantní Megagames vyrábějící desítky her během jednoho roku, tam byly jeden střelec to bylo ve srovnání se sestupe

...

Top Gun Recenze

Recenze | Screeny


To je slabé utkání vytvořený po slavném filmu. To objevilo se na všech počítačích a bylo pozadu za jeho časem. PC Verze není lépe. Jak si všimnete vidění screenshot, grafika jsou tak chudá že elita může být považován za jak sen porovnání se špičkovou zbraní. Ale, tato hra by nebyla zde kdyby neměla nic k nabízet.

Hra ne následuje film. To je jednoduchá hra souboje. Obrazovka je rozdělen na dvě části a hráči čelí sobě navzájem v jejich *letecký*. Každý hráč má tři letectva, tak vy budete potřebovat aby zničili vašeho oponenta ve třech soubojích aby mohly vyhrát. Hra může být hraný proti počítači a tam je pravděpodobně nikdo vůle plýtvat jeho časem udělá to. Ale dva-hráčský mód je jiný příběh.

Jestli vy dychtíte po jednoduchý jeden na jednoho létání hra aby pobavila se s tvými přáteli, to je to. Tam je pravděpodobně žádná jiná hra kde nemusíte dělat si starosti s hodně jiných letectev a zbraní. Také, jestli hráči dostanou příliš daleko od navzájem, počítač přináší je zpět. Tam není žádná krajina, žádné teritorium aby letělo nahoře. Vy jste daní do bojujícího prstenu pro letadla. Teď to vyjasní se proč hra pojmenuje po slavném filmu vypadá tak chudý. Tam není žádná potřeba pro všechno ostatní kromě dvou horka-hlav vůle dát navzájem lekci létání. Hra ne tak docela je vytvořen aby zábavný v jednotlivém hráčském módu.

Nadmořská výška a rychlost jsou zahrnutá v hře, třebaže vy pravděpodobně nechcete obtěžovat se toto jestli vy jste aby hráli tuto hru. Letectva jsou ozbrojená s děly, řízenými střelami a talenty. Jestliže zvolíte srazit váš oponent s řízenými střelami, vy musíte označit jemu po nějakou dobu které je tvrdé, ale pak to je tvrdý pro něho vyhnout se řízené střele, a jeden řízená střela je dost, aby srazí jemu.

Hráč 1 : Q - nahoru A - dolů W - odešel E - pravý R - požární Alt - přepínací zbraňový

hráč 2 : 9 num - nahoru 6 num - dolů 7 num - nechal 8 num - pravá vstup - oheň Del - přepínací zbraň

bohužel, tato hra nemůže dostat průměrnou značku. Třebaže ne předpokládaný aby cokoli víc než krátkodobá veselá zábava pro několik málo vás, to je jen příliš chudý. Letadla mohla vypadat mnohem lepší se stejnou přitahující technikou, pálícími děla a boj váš oponent v žádném případě následoval s pořádnými zvukovými efekty způsobí mnohem víc hormonu nadledvinu, ale málo pípnutí PC mluvčí jednoduše není dost.

Jestli vy onemocníte z těch všech grafika a fyzika a vy chcete jednoduchou hru aby hrála si s tvými přáteli, vy budete překvapení kolik veselé zábavy může být ve hře hra která vypadá takto.


Rok vydaní: 1987

Vydali: Ocean Software Ltd.

Obrazek:Top Gun - stáhnout

3xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo