World Cup - All Time Greats
World Cup - All Time Greats - náhled

Já jsem viděl screenshot této hry a byla ihned omráčený - přesně vypadá to jako manažer teplákové soupravy. Pro DOS? Já jsem byl musel zk

...

Terminal Terror Recenze

Recenze | Screeny


Já jsem hrál mnoho FPS her, a tak mají většinu hráčů... Zdá se v tomto dni a věku, my užíváme střelce jak více standardu pro grafiku než hra. Čas od času výjimka se stojí, Half - Life, světelný kruh, zkázu, lék proti bolesti... Vy pravděpodobně budete třást vaši hlavu v několik málo těch, a vymyslet nejhnusnější řetěz prokletí vy můžete chápat, ale jestli vy díváte se do deníků návrháře, a čtete co vývojáři opravdu mysleli, vy would've jste viděli věnování aby udělalo legrační hru,něco nového a zlepšenou. V případě léku proti bolesti, to byl vyzkoušený a pravdivý vzorec, aktualizovaný běžným standardům.

Co udělá to mělo co dělat s terminálovým terorem? Jako systémový šok, to byl daleko před je čas... příliš daleko vpředu. Volitelné mise byly prezentován, mise tajnosti byla hozené do formy, a civilisté byli důležitá část hry. Zabijte nevinný, a vy byste jste byli označení za kriminální a uvěznění. Vaši spojenci jsou nutní pro vaše přežití, představující poněkud nový přístup k prvním osobě střelcům. Především, vy jste měli příběh větvení; mohl si vybrat váš cíl svým způsobem, dělání vašeho pohybu když chcete se pohnout. Ne jen to, že, ale hitový identifikační systém přišel do formy, počtářství váš poškození a zhoršení na umístění, které vy jste byli bylo střelené. Dostaňte hit v noze, vy jste zpomalili se, točitý váš ruka a to provádí váš cíl, a jestli vaše oči jsou zraněné, rozmazané vidění.

Jak vidíte, to nebylo moc konvenční vůbec; úplně nový a osvěžující vzít na hru to bylo smutně přehlédnutý publikem zkázy. Vy vezmete roli hrdiny Nick Hunter a toto čas kolem vašeho poslání je uvěznit uniklého teroristického Bruno Riggsa kdo unikl vězení díky pomoci teroristické cely která má nějaké ďábelské plány na skladě za svět.

Navíc k co již je detailní, nějaké další rysy začnou se používat. Vy máte bar inventáře který omezuje odkládací prostor vy podrží pro jiné položky, být to granáty, municenebo zbraně. Hra je přítomen v prvním osobě pohledu na kurs, a obrazovka je poněkud malý, ale to není přecpaný a neorganizovaný vděčně. Akce je fantastický, jak vzdálenost váš granát je hozený je přibližný jak dlouho vy držíte dole požární klíčnebo vaši zbraň vhodně vystřelí z poryvu ohně. Nepřátelé jsou poněkud inteligentní, tak AI je lepší než očekávaný. Toto utrhne se stupidním nepřátelům zkázy, kdo klikatý čára divně a oheň náhodně.

Zvuk je ohromný, ale hudba není.Já jsem vypnul hudbu několikrát, jak to je dráha řetízkování nějaká bizarní třesknutí-techno nebo chabá ' akce ' hudba.Pokud jde o zvukový, vy pravděpodobně budete se smát poprvé vašemu znaku uvolňuje přílišný-nadšený ' HEY-YAH!' jak on staví se proti nepřátelé, ale pro nějaký cizí důvod, vy najdete sebe jste přitahovali v tom, já sám uvážím toto jak můj výkřik jestli co jsem kdy vybrat si aby stalo se nindžou. Zbraňový oheň je hezký, a to nezdá se jako nějaká plochá umělá poznámka jako gun - fire mnoha jiných FPS.

Grafika jsou hezká, a já mám na mysli hezké. Navzdory skutečnosti, že většina znaků je 2D skřítci na 3D letadlech (myslí zkázu, ale s méně šerednými zmatenými zdmi) a tam je nedostatek teroru pixelu kdy vy nastoupíte do tváře skřítka. To není ohromný, ale to je hezký, čistý, a chladný, právě jako vy víte, že vy chcete to. Hladký a sexy, takto já bych popisoval to.

Tak, řekl jsem vám dost.Chcete-li, aby zbraně, akce, myšlení, a - ův oválné ' hra (mé slovo pro všestranný dobrotu) terminálový teror vejde se do přesně této vzácné skupiny. Zkuste to, a pamatujte si, jestli vy nemáte rád to, být ohleduplný a promyslíte zájem uvádí tyto herní dárky. Vy musíte dát tvůrci nějaké ocenění za originalita.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Pie in the Sky Software

Obrazek:Terminal Terror - stáhnout

3xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo